МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українська промислово-інвестиційна група інвестує 150 млн грн в аграрний бізнес
2018-04-12

У 2018 році українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група Aurum Group планує інвестувати кошти в розвиток цілого ряду галузей економіки, зокрема, і в аграрний сектор. Це дозволить підвищити конкурентоспроможність вітчизняної продукції на міжнародних ринках та створенню продукції з високою доданою вартістю.

«Відповідно до довгострокової стратегії розвитку Аурум Груп, у поточному році ми плануємо інвестувати близько 100 млн грн в розвиток приватного рухомого залізничного парку країни з метою мінімізації теперішнього гострого дефіциту напіввагонів та зерновозів», – повідомила засновниця Аурум Груп Альона Лебедєва.

Вона також відзначила, що в 2018 році компанія буде активно розвивати новий для групи напрям - аграрний. Зокрема, у планах побудувати всю виробничу мережу, починаючи від вирощування, зберігання та перероблювання сільськогосподарської продукції. В поточному році компанія направить близько 50 млн грн на створення продукту з високою доданою вартістю, хоча ще у 2017 році вирощувала лише зернові та ряд нішових культур, таких як льон, гірчиця, просо.

Aurum Group - українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група. Агроактиви компанії представлені господарством в Запорізькій області з земельним банком 4 тис. га, де вирощуються зернові, олійні та деякі нішові культури.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Dragon Capital планує інвестувати $300 млн в український бізнес

ЄС інвестує €500 тис. у створення яблуневого кластера на Вінниччині

Попри проблеми з корупцією, Німеччина планує інвестувати в Україну €3,2 млрд 

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>