МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ЖНАЕУ вперше в історії потрапив до міжнародного рейтингу SCOPUS
2018-04-14

Видавничою службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Станом на квітень 2018 року до бази даних Scopus включено 162 заклади вищої освіти України, що на 26 навчальних закладів більше, ніж у квітні 2017 року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

«Нова перемога – Житомирський національний агроекологічний університет вперше у своїй історії потрапив до цього авторитетного міжнародного рейтингу, – відзначає ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Наш навчальний заклад займає 123 місце серед 162 університетів, які потрапили до рейтингу. Зокрема, кількість публікацій (2018) – 50, кількість цитувань (2018) – 56, Індекс Гірша (2018) – 4».

За словами Олега Скидна, нині ЖНАЕУ – один з найбільших ВНЗ Житомирщини. Він об’єднує 8 факультетів та 26 спеціальностей, тут здобувають освіту понад 7 тисяч студентів з усіх куточків області та сусідніх регіонів. Вищий навчальний заклад не лише надає освітні послуги та відповідає за підготовку кадрів, але й дбає про розвиток області в цілому, започатковуючи та підтримуючи відповідні ініціативи.

Довідково. Scopus — бібліографічна і реферативна база даних, а також інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих в наукових виданнях. База даних індексує більш як 20 000 наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Також, до бази даних потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій та книжкових видань. Розробником та власником "Scopus" є видавнича корпорація "Elsevier". Дані "Scopus", окрім іншого, використовуються при складанні деяких рейтингів провідних університетів світу.

Нагадаємо, що на початку цього року УАМФ і ЖНАЕУ підписали з представниками фінських компаній меморандум про тристоронню співпрацю.

РЕКОМЕНДУЄМО: Інвестори з Данії фінансуватимуть вирощування органіки на території ЖНАЕУ

Джерело: http://znau.edu.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>