МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Чат-боти для українських аграріїв
2018-04-16

Чат-боти зацікавили українських аграріїв і вони активно почали впроваджувати найефективніший на сьогодні онлайн-інструмент комунікації із клієнтами. 

Під час Smart Agro Marketing Forum співзасновник і директор маркетингової компанії «Прост» В’ячеслав Бородай розповів чим саме гучний маркетинговий тренд останніх років так зацікавив агровиробників та яку реальну користь може принести бізнесу.

Як розповів експерт, поведінка інтернет-користувачів нині кардинально змінилась - люди значно більше часу проводять у месенджерах, ніж у соцмережах. Так, наразі 89% користувачів ФБ використовують месенджер на своїх мобільних пристроях. Якщо у Фейсбук із 100 передплатників повідомлення відкриють у кращому випадку 30%, то відсоток відкриття повідомлень у месенджері Фейсбуку становить 85%, а відсоток переходів за посиланнями сягає 15-60%.

Чат-боти - це віртуальний співрозмовник, який вбудовується в месенджери та допомагає підприємцям спілкуватися із клієнтами 24 години на добу, економлячи на колл-центрі.

За допомогою чат-ботів можна здійснювати продажі, роздавати бонуси й промокоди, проводити опитування й збирати зворотній зв’язок. Чат-боти швидко й ефективно сегментують цільову аудиторію, що дає змогу надавати клієнтам індивідуальні пропозиції.

Сільгоспвиробники з допомогою чат-ботів можуть оперативно погоджувати ціни в тому чи іншому регіоні, взаємодіяти з ринками збуту, отримувати пропозиції від великих агротрейдерів, здійснювати продаж кінцевому споживачу.

Переваги чат-бота:
  • Відсутність людського чинника, зокрема, помилок, та негативного забарвлення розмови.
  • Швидкість реакції. Чат-боти миттєво пропонують відповіді на запитання, без “очікуйте на лінії”. Чат-бот думає та діє швидше від людини.
  • Простота. Чат-бот - це діалог, це те, що зрозуміло кожній людині. Клієнту достатньо просто написати питання. Не потрібно вивчати інтерфейс програми, як з мобільними додатками чи сайтами.
  • Зв’язок з клієнтом 24 години на добу. Свої месенджери люди перевіряють до 14 разів на день. Ви завжди на зв’язку із клієнтом, навіть якщо він не знаходиться на вашому сайті та не відкриває ваших листів.
  • Низький бюджет, велика економія. Є чат-боти по 10 дол./міс. Крім того, чат-бот допомагає знизити вартість залучення клієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Онлайн-садівник": новий сервіс для селян

З'явився інноваційний додаток для контролю якості продукції

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>