МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Львівщині ввели в експлуатацію новий елеваторний комплекс потужністю 12 тис. тонн
2018-04-16

13 квітня ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» (входить в групу компаній Continental Farmers Group) ввело в експлуатацію новий елеваторний комплекс у селі Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області. 

«Відкриття нового підприємства - це, перш за все, нові робочі місця. Дуже важливо в цьому контексті мати можливість відкривати їх не лише біля Львова, а й у різних селах по всій області. Робота має бути біля рідної домівки, а не за океаном. Від кожного з нас залежить добробут і процвітання нашої країни. Ми самі собі з Божою допомогою та спільними зусиллями збудуємо сильну, міцну державу», - зазначив під час відкриття елеваторного комплексу голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Встановлення такого елеватора дозволить збільшити ефективність виробничого блоку підприємства, адже більшість зерна постачається на експорт. 

Директор «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б'янко наголосив, що успішність бізнесу не може реалізуватись без людського фактора, тому компанія багато часу і зусиль приділяє навчанню та підвищенню фаховості працівників. 

Варто зазначити, що «Агро ЛВ Лімітед» функціонує на території Львівської області з 2006 року. На підприємстві працює близько 600 робітників. ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» є одним з найбільших виробників картоплі в Україні.

Господарська діяльність та облік ведеться за новітніми програмними технологіями, доповненими супутниковим зв’язком та GPS системами.

Новий елеваторний комплекс здатен зберігати до 12 тисяч тонн зерна. Він оснащений двома силосними місткостями на 6000 тонн для зберігання зерна. Наявність такого елеватора дозволяє забезпечити високу якість зерна. Зерно проходить кілька етапів: при потребі відбувається очищення, після цього зерно сушать та розподіляють для зберігання. 

Окрім зерна компанія займається вирощуванням ячменю, пшениці, ріпаку та сої. Зміна культур дозволяє землі відновитись та зберегти свої властивості. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Новий елеваторний комплекс "НІБУЛОН" готовий до роботи

Новий млин в Олександрії випускатиме борошно швейцарської якості

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>