МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Smart Field! Стартував новий проект із вивчення інновацій
2018-04-19

Нещодавно стартував цікавий медіа-проект від компанії ALFA Smart Agro - Smart Field («Розумне поле») - учасники якого спостерігатимуть за тим, як розвиваються події на одному й тому ж досліджуваному полі. Ініціатори проекту переконані, що з його допомогою вдасться краще зрозуміти сучасні технології, названі англійським словом smart - тобто розумні.

Починаючи з цієї весни й до збору врожаю восени тут пройде випробування цілий комплекс інноваційних технологій - від найсучасніших засобів захисту рослин до технологічних новинок. 


Ціле поле новацій 


Майданчиком для проекту Smart Field став Дослідно-демонстраційний центр ALFA Smart Agro біля с. Черкас Білоцерківського району Київської області. Локація вибрана не випадково. Адже тестування інноваційних рішень - головне завдання центру. Саме тут проходять випробування всі препарати ALFA Smart Agro, а також розробляються найбільш ефективні системи захисту для різних культур.
 


«Як виробник «розумних» ЗЗР ми точно знаємо: інновації можуть відігравати ключову роль в рослинництві. Вони економлять час, вирішують складні завдання в полях, підвищують врожайність. Але крім сучасних засобів захисту рослин є і багато інших технологій. І якщо застосовувати комплексний підхід, результат може бути ще краще», - каже Сергій Кнечунас, директор з розвитку та управління портфелем продуктів ALFA Smart Agro. 

Він пояснює головну мету компанії ALFA Smart Agro - підвищувати ефективність українських аграріїв. 

«Нові технології в агробізнесі з'являються постійно й у великих кількостях. І якщо великі компанії швидко про них дізнаються й активно застосовують, то дрібні та середні господарства губляться у великому асортименті. Яка технологія корисна? Яка - ні? Що взагалі можна називати інновацією? Так і з'явилася ідея Smart Field - поля, де агрономи ALFA Smart Agro на собі випробують кілька популярних нових технологій і чесно розкажуть про свій досвід», - пояснює топ-менеджер. 

Дослідно-демонстраційний центр ALFA Smart Agro поділений на кілька секторів:
  1. 25 га - демонстраційна частина, де на різних культурах тестуються повні системи захисту. 
  2. Ще на 20 га (з 4-польним сівозміною) проходять випробування розроблених компанією препаратів. Їх результати враховуються при створенні та виробництві нових продуктів. 
  3. А третя частина поля - вирівнювальна площа. Вона призначена для «чистоти» тестів ЗЗР, щоб застосовані в попередній сезон технології не вплинули на майбутні результати. 

Загальна площа експерименту Smart Field - понад 65 га. 

Протягом сезону на «Розумному полі» будуть протестовані: космічний моніторинг, моніторинг за допомогою дронів, ультрамалооб'ємного обприскування і т. д. Всі випробування будуть проходити паралельно зі звичайною роботою Дослідно-демонстраційного центру.

Плани у фахівців на smart-поле дійсно великі. Почали з випробування трьох технологій: 
  1. - фітопатологічна діагностика посівного матеріалу;
  2. - збір метеоданих;
  3. - супутниковий моніторинг посівів.


Озимі здорові 


Перший виїзд команди на Smart Field відбувся 29 березня. Тільки-тільки зійшов сніг, так що вже можна було добре роздивитися посіви озимих. На дослідній ділянці висіяно 14 сортів озимої пшениці Білоцерківської дослідно-селекційної станції. «В зиму пшениця увійшла на стадії 4-5 листочків. Але розкущитися не встигла. Перезимувала більш-менш нормально, переважно під снігом. Хоча, коли були періоди зменшення снігового покриву, а потім ударили морози, то листочки, які опинилися на поверхні, трохи підмерзли », - зазначив Микола Продіус, менеджер польових досліджень ALFA Smart Agro. 

Попри нестабільні погодні умови та дещо ослаблений стан, озимі здорові. Як переконують експерти, це результат обробки насіння фунгіцидним протравлювачем Авіценна, який не тільки контролює інфекцію всередині та на поверхні насіння, а й знезаражує ґрунт навколо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ALFA Smart Agro спільно з Klever Systems розвиватимуть "розумні" технології у сфері АПК

На Одещині створять науково-дослідний центр, до якого увійдуть представники провідних ВНЗ Одеси

Джерело: http://alfasmartagro.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>