МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Баришівська зернова компанія» побудує в Пирятині новий цех з приготування водних розчинів міндобрив
2018-04-20

BZK GRAIN ALLIANCE («Баришівська зернова компанія») планує побудувати в Пирятині (Полтавська обл.) власний цех з приготування водних розчинів мінеральних добрив. Згідно з проектом, цех матиме потужність приготування КАСу 100 тонн на добу. 

Досвід власного виробництва рідких добрив буде новим для компанії, але подібні плани про інвестування в цьому напрямку з’явилась ще декілька років тому. “Баришівська зернова компанія” звернулись до пирятинської громади з такою пропозицією ще у 2016 році.

За попередніми розрахунками, в результаті реалізації проекту з’являться 30 нових робочих місць, додаткові відрахування до бюджету, зниження цін на речовини для живлення рослин і наявність власних добрив для місцевих селян і агровиробників. Зараз проект перебуває на етапі погоджень документації.

«Зараз ми на порозі отримання результатів усіх необхідних природоохоронних експертиз, щоб ні у нас, ні у громади не було жодних сумнівів», — наголошує керівник Північнополтавської регіональної дирекції ТОВ “Баришівська зернова компанія” Василь Стасовський.

Голова Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади Олексій Рябоконь наголосив, що остаточне рішення щодо будівництва буде прийняте лише за умови схвалення громадою, яка повинна оцінити інвестиційну пропозицію й оцінити екобезпеку майбутнього об’єкту.

РЕКОМЕНДУЄМО: Завод на Тернопільщині будує цех з консервування огірків

Канадські інвестори вкладуть кошти в нові робочі місця на Львівщині

На Гнідавський цукровий завод за мінеральними добривами

За матеріалами: http://propozitsiya.com
Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>