МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Внесок компанії Nestlé в розвиток України: Створення спільних цінностей
2018-04-23

Сьогодні Nestlé є найбільшою компанією світу у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв. Компанія представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – підвищувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому.

18 квітня 2018 року в одному з київських хабів відбувся прес-брифінг для журналістів, присвячений програмі Створення спільних цінностей Nestlé. Директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн підсумував діяльність компанії та оголосив результати програм за наступними напрямками: раціональне харчування, сільського господарства, працевлаштування молоді, водозбереження, сталий розвиток довкілля.


 

Зобов’язання перед суспільством, які втілюються в конкретних ініціативах заради розвитку України 


Компанія Nestlé S.А., світовий лідер в галузі раціонального харчування і здорового способу життя, представила результати програм зі Створення спільних цінностей за 2017 рік, які є наявним прикладом прогресу компанії.

«Бізнес відіграє важливу роль у розвитку українського суспільства. Наша компанія має значний досвід роботи у різних країнах світу і ми розуміємо, наскільки він може бути корисним тут в Україні, – зазначив Ансгар Борнеманн, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові. – Успіх Nestlé в Україні полягає в щоденній роботі з досягнення нашої мети – покращення якості життя та сприяння здоровому майбутньому. Створення спільних цінностей є невіддільною частиною нашого бізнесу і ми впевнені, що системна робота здатна принести позитивні зміни для кожного українця. Саме тому ми розвиваємо бізнес, створюємо нові робочі місця, послідовно впроваджуємо в Україні освітні проекти та програму з раціонального харчування, а також проекти з охорони навколишнього середовища та енергоощадження».

Nestlé пропонує якісні та смачні продукти харчування і напої та заохочує людей вести здоровий спосіб життя. Розвиваючи попит на корисну для здоров’я їжу, компанія співпрацює з місцевими постачальниками, щоб останні мали можливість пропонувати світові якісну сировину міжнародного рівня. Nestlé в Україні надає постачальникам рекомендації щодо якості сировини, відповідального постачання, базуючись на критичних змінах у соціальному житті та довкіллі. Nestlé дбає про якість власної продукції від самого початку створення продукту, контролюючи якість сировини – від збирання врожаю до зберігання, перероблювання та відвантаження на фабрики.


Відбір і підготовка команди 


Сьогодні в бізнесі Nestlé в Україні залучено 5 500 працівників. Соціальна діяльність компанії виходить далеко за межі власної команди. Компанія зробила суттєвий крок вперед на шляху до покращення рівня зайнятості серед української молоді: 1792 молодих людей віком до 30 років отримали робочі місця в Nestlé в Україні, а 595 інтернів отримали можливість пройти практику на фабриках та в головному офісі компанії. Чверть із них приєдналися до команди Nestlé на постійній основі. Крім того, було проведено 188 освітніх заходів для студентів, таких як тури фабриками, ярмарки вакансій та практичні заняття з підготовки резюме.

Наприкінці 2013-го року компанією Nestlé була запроваджена Європейська ініціатива з працевлаштування молоді. Метою цієї програми є допомога молодим людям віком до 30 років по всій Європі у працевлаштуванні та професійній підготовці.Близько 200 компаній об'єднали зусилля в рамках ініціативи для подолання безробіття серед молоді в Європі. Вони взяли на себе зобов'язання створити понад 100 тисяч робочих місць для молоді в найближчі роки. Компанії також закликають своїх робітників допомагати молоді у підготовці до роботи, надаючи професійні поради щодо проходження інтерв'ю, написання резюме та інших важливих для працевлаштування аспектів.

В Україні компанія започаткувала програму «Готовність до роботи», в рамках якої проводить заходи профорієнтації у школах і коледжах по всій Європі. Програма пропонує молодим людям допомогу щодо проходження інтерв'ю при працевлаштуванні, дає поради стосовно того, як поліпшити своє резюме і вийти на ринок праці.«Альянс заради молоді» став першим загальноєвропейським бізнес-орієнтованим рухом, метою якого є допомога молодим людям у підготовці до занурення у професійне ділове суспільство та збільшити шанси у здоланні конкурентів на ринку вакансій.

Крім того Nestlé в Україні пропонує кілька варіантів програм практики та стажувань для студентів та випускників різних напрямків підготовки.


Співпраця Nestle та СНАУ


Nestle продовжує розвивати разом з Бернським університетом прикладних наук та Сумським Національним Аграрнім університетом в Україні систему RISE — інструмент оцінювання сталості розвитку фермерських господарств, що вже використовується в 55 країнах. Програму адаптовану до умов сільського господарства в Україні вже встигли випробувати студенти Сумського національного аграрного університету. В Nestlé вважають, що саме молоде покоління фахівців галузі сільського господарства є запорукою її розвитку та сталого майбутнього. Саме тому компанія розвиває подібні освітні програми для студентів та фермерів.


Nestlé Здорові діти


Nestlé піклується про здоров’я та добробут своїх споживачів і глобальна програма «Nestlé Здорові діти» - живе цьому підтвердження. В рамках проекту компанія запроваджує навчальні програми, направлені на розвиток культури правильного харчування та здорового способу життя серед дітей шкільного віку, у тих країнах, де зосереджена діяльність Nestlé.Сьогодні освітні проекти за підтримки Nestlé реалізуються у багатьох країнах світу, а загальна кількість дітей, які вже оволоділи знаннями та навичками раціонального харчування, становить близько 10 мільйонів. Амбіційна мета Nestlé - поступово запровадити освітні програми в усіх країнах, де компанія здійснює торгово-операційну діяльність.

Минулого навчального року до освітньої програми «Абетка харчування», яка будує навички раціонального харчування в дітей молодшого шкільного віку, долучились 330 000 дітей з 1300 шкіл по всій Україні. Також було проведено 2 відкритих уроки та кулінарні майстер-класи, на яких діти навчалися творчого підходу до приготування здорової їжі.


 

Збереження природних ресурсів


У 2017 році компанія Nestlé інвестувала 1 млн грн у 12 проектів, спрямованих на встановлення спеціального обладнання, що дозволить ефективніше використовувати ресурси. Це вже дозволило зменшити на трьох фабриках використання води на кількість, що відповідає об’єму 189 вагонів-цистерн. Nestlé також інвестували понад 10 млн грн у 22 енергоощадні проекти, завдяки яким нам вдалося досягти показнику економії енергії у 8%. Збереженого ресурсу вистачить, щоб прокип'ятити воду в семи басейнах довжиною 25 метрів шість разів або забезпечити роботу лампи потужністю 100 Вт на більше ніж 100 років.
 

Піклування про тварин 


У 2017 році підрозділ кормів для тварин PURINA надав київським притулкам для тварин понад 12 тонн корму для тварин. Влітку Nestlé створила під Києвом спеціальний табір для дітей зі спеціальними потребами, де вони могли провести два тижні в компанії собак-терапевтів та пройти психологічне тестування, а їхні батьки — отримати консультаційну допомогу.

Довідка
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»). У 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування) дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: У 2018 році Nestlé стане власником канадської компанії Atrium Innovations

Нові інвестиції Nestlé: 700 млн грн у фабрику "Мівіна" 
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>