МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Яку зарплатню пропонують роботодавці спеціалістам АПК
2018-04-24

Останні аналітичні дослідження показали, що цього року найбільші зарплати в агросекторі пропонують керівникам, тваринникам, аналітикам і продавцям «хімії» та добрив. 

Так, за даними першого кварталу поточного року, тваринникам майбутні роботодавці в середньому пропонують зарплатню майже в 17 000 грн, аналітикам та продавцям — понад 13 000 грн, агрономам — 12 000 грн та майже 11 500 грн — зоотехнікам.

"За результатами опитувань, саме рівень зарплат є ключовою причиною, через яку співробітники українських агропідприємств звільняються, шукають себе в іншій професії, або за кордоном (близько 80%)", - зазначає заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Денис Марчук.

Тим не менше, констатує фахівець, українські аграрії і в своїй країні можуть розраховувати на фінансову стабільність.

Наприклад, на позиції зоотехніка, ветеринарного лікаря, менеджера молочно-товарної ферми з 5-річним досвідом роботи можна претендувати на зарплату в $1000 і вище, і це – вагомий аргумент, аби задуматися, чи є сенс їхати в Польщу, Данію або Чехію.В цілому ж прогнози на українському ринку для агроспеціалістів найоптимістичніші: за оцінками експертів, попит на фахівців і управлінців в агросфері буде зростати.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Зазирнути в гаманець аграрія. Чи зросла зарплатня?

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>