МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нові стандарти проти глобального поширення шкідників прийнято ФАО
2018-04-24

Продовольча і сільськогосподарська організація (ФАО) ООН прийняла ряд нових фітосанітарних стандартів, розроблених Міжнародною конвенцією з карантину та захисту рослин (МКЗР).

Мета цих стандартів - запобігти глобальному поширенню сільськогосподарських шкідників за межі національних кордонів. 

Щорічні втрати глобального врожаю становлять приблизно 10-16% - це близько $ 220 млрд.

Всього було прийнято 4 стандарти, які охоплюють цілий ряд стратегій та методів, що використовуються для запобігання хвороб рослин:
  • стандарт на використання різних температурних процедур проти сільськогосподарських шкідників;
  • стандарт методів холодної обробки, які заморожують і вбивають шкідників, а також ті, які підвищують температуру до рівня вище порога їх виживання. Це може бути досягнуто шляхом занурення їх в гарячу воду, або вони можуть зазнати впливу нагрітого пару (для товарів, що піддаються висиханню, таких як фрукти, овочі або квіткові цибулини), або сухого тепла (ідеально підходить для продуктів з низькою вологістю, таких як насіння або зернові);
  • оновлений стандарт санітарної обробки дерев'яного пакувального матеріалу. Включено використання сульфурілфториду - газового інсектициду - і технологій нагріву нового покоління;
  • розширений стандарт по використанню теплого пару для знищення східних фруктових мух. При правильному використанні, методика (описана в стандарті) вбиває 99,98% яєць і личинок комах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФАО профінансує створення трьох молочних кооперативів на Луганщині

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>