МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Влітку на Черкащині відкриють нову агрохімічну лабораторію LNZ Group
2018-04-24

LNZ Group планує влітку 2018 року запустити нову агрохімічну лабораторію, яку зараз добудовують на потужностях Лебединського насіннєвого заводу (Черкаська обл.). 

"Завдяки такій лабораторії ми зможемо проводити аналіз основних елементів в ґрунті (визначати рівень рН, азоту, фосфору, калію й органічної речовини), тестувати якість придбаних добрив, проводити дослідження кормів і води. Це дасть нам можливість точно знати, на якому полі, яку кількість добрив потрібно вносити для отримання запланованого врожаю", - сказав науковий фахівець LNZ Group Анатолій Даценко.

Раніше компанія замовляла такі послуги в інших агрохімічних компаніях, а тепер зможе робити всі аналізи на своїй базі. Це дозволить коректувати ситуацію в залежності від тих чи інших змін. Так, спираючись на типи ґрунтів, фахівці зможуть давати різні норми добрив під ту чи іншу культуру, яка буде висіватися на полі. За прогнозами групи, лабораторія дозволить збільшити врожаї компанії від 8% до 40%.

LNZ Group створена на базі Лебединського насіннєвого заводу і спеціалізується на торгівлі насінням кукурудзи, соняшнику, пшениці, ячменю, вирощуванні сільськогосподарської продукції, тваринництві.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Агрохімічна лабораторія Prime Lab Tech - кваліфікована допомога українським аграріям

У Кропивницькому відкриють сучасну лабораторію для фермерів

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>