МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українські студенти вперше їдуть на стажування до Канади за міжнародною програмою Mitacs Globalink Research Internship
2018-04-25

Цього року українські студенти вперше поїдуть до Канади за міжнародною освітньою ініціативою Mitacs Globalink Research Internship, в рамках якої вони упродовж 12 тижнів вестимуть свої науково-досліднині проекти.

Про це повідомила координатор проекту Олена Скалянська під час офіційної зустрічі фіналістів першого відбору українсько-канадської програми стажування Mitacs Globalink Research Internship.

«Наукові стажування проходять у 60 університетах Канади. У травні-червні професори канадських університетів подають свої наукові проекти. Студенти обирають напрямки досліджень і надсилають від 3-7 заявок на участь у проектах. Після попереднього відбору Mitacs, де перевіряють оцінки, знання англійської чи французької мови, канадські професори проводять скайп інтерв'ю. Вони визначають мотивацію учасника, дізнаються про нього більше і потім приймають остаточне рішення щодо участі студента», - сказала вона.Загалом на участь у першому відборі подали заявки понад 500 студентів, з яких канадська сторона відібрала 51 учасника.

«Участь у цій програмі дасть змогу талановитим українським студентам працювати в нових умовах та поглинати все те, що канадська культура та академічні спільноти можуть запропонувати в рамках дослідницької співпраці. Ці студенти повернуться в Україну та будуть поширювати свої знання і навички серед наукової спільноти України, впроваджуючи нові наукові директиви, приймаючи інноваційні рішення і тим самим розвиваючи Україну», - додав директор Українсько-канадської фундації імені Тараса Шевченка Орест Скліренко.Такі науково-дослідницькі проекти важливі як для Канади, так і для країн-партнерів, адже допомагають обом країнам розвиватися.  Під час стажування студенти розроблять дослідницький проект, який потім, із великою ймовірністю, буде комерціалізуватися. Студенти отримають не лише практичний досвід, а й можливість у майбутньому знайти цікаву роботу, створити свій стартап, продовжити співпрацю з професором та отримати стипендію для навчання в канадській магістратурі.

В Україні програму Globalink Research Internship разом з урядом Канади підтримують фонд Western NIS Enterprise Fund, канадська некомерційна організація Mitacs та Українсько-канадська фундація імені Тараса Шевченка. Також програму підтримав відомий канадський меценат українського походження Джордж Міхаль.

РЕКОМЕНДУЄМО: Канада допомагає створювати молочні кооперативи на Львівщині

Джерело: http://www.ukrinform.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>