МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Конкурс грантів "Створення демонстраційних центрів з дорощування молодняку телят"
2018-04-25

Проект «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестування діяльності, спрямованої на створення та налагодження ефективної роботи платформ (центрів) збору молодняку телят віком від 7 – 20 днів та промислового їх дорощування з використанням сучасних ефективних технологій, збалансованих кормів та належного ветеринарного догляду.

Проект «Агросільрозвиток» надасть гранти комерційним підприємствам або сільськогосподарським обслуговчим кооперативам, які продемонструють свою спроможність впровадити нові технології утримання та дорощування молодняку великої рогатої худоби з використанням збалансованих кормів, у першу чергу місцевого виробництва, та впровадження міжнародних стандартів відстеження безпечності продукції у виконанні проектів.

Метою даної грантової програми є відпрацювання на демонстраційних моделях та поширення досвіду впровадження інвестиційних проектів у секторі розвитку ринків яловичини, залучення сировинного потенціалу господарств населення до промислового виробництва на ринкових засадах.

Конкретні цілі діяльності:
 • створення двох демонстраційних платформ заготівлі молодняку ВРХ від особистих селянських та сімейних фермерських господарств та його промислової відгодівлі;
 • впровадження нових технологій утримання та відгодівлі молодняку ВРХ, які забезпечують зменшення втрат та збільшення продуктивності тварин;
 • впровадження міжнародних стандартів відстеження безпечності (НАССР);
 • підвищення конкурентоспроможності продукції тваринництва (яловичини) на внутрішньому та зовнішніх ринках;
 • збільшення обсягів експорту яловичини;
 • залучення додаткових інвестицій та/або кредитів.

Проект, насамперед, підтримуватиме ті пропозиції, які демонструють найкращі практики для подальшого поширення та застосування у майбутньому.


Докладний опис грантового проекту


Грант повинен безпосередньо сприяти та забезпечити досягнення принаймні чотирьох з п’яти зазначених нижче результатів:
 1. залучення не менше 50% молодняку ВРХ віком від 7 до 20 днів від особистих селянських та сімейних фермерських господарств з розрахунку від загальної кількості одночасного утримання на базі відповідного підприємства/кооперативу;
 2. впровадження нових технологій утримання та вирощування телят віком до 130-150 днів, підвищення продуктивності на 15% у порівнянні до середньо статистичної;
 3. впровадження міжнародних стандартів безпечного утримання та вирощування телят;
 4. залучення до проекту не менше 20 МСП та/або 500 особистих селянських і сімейних фермерських господарств – учасників ринку молодняку ВРХ;
 5. збільшення продажу молодняку ВРХ на організованих ринках на 50% відповідного регіону у порівнянні з періодом до впровадження грантового проекту.

Грантові заявки, які показують більш ефективну модель найкращої практики збору та промислового вирощування телят, отримають більш високу оцінку в процесі відбору для надання гранту. Тому важливо включити числові показники при визначенні очікуваних результатів.

Хто може подаватися на конкурс

Проект «Агросільрозвиток» планує відібрати 2 українські організації – комерційне недержавне підприємство, що відноситься до малих і середніх підприємств (МСП), та сільськогосподарський обслуговчий кооператив для досягнення визначених вище цілей. Такі організації повинні мати у власності або в довгостроковій оренді відповідні приміщення та інфраструктуру утримання поголів’я ВРХ, попередній досвід та кваліфікований персонал для догляду за тваринами, налагоджені ділові відносини з учасниками ринку, насамперед з особистими селянськими господарствами в зоні своєї діяльності.

Процедура подання заявки для участі в конкурсі

Заявки подаються українською мовою обсягом не більше 20 сторінок.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на ел. адресу grants@ukraineards.com та з посиланням на RFA-08 у темі листа. Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 годин 25 травня 2018 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам до подання (комплектності) документів, розглядатися не будуть.

Передзаявочний семінар

Проект «Агросільрозвиток» проведе семінар з питань підготовки заявок 15 травня 2018 р. у своєму офісі за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, бізнес-центр «Європа Плаза», корпус 2, 6-й поверх з 10:00 до 12:00.

Зазначений семінар дозволить зацікавленим заявникам, які відповідають критеріям прийнятності, поставити питання стосовно цього ЗПЗ і отримати пояснення щодо порядку заповнення аплікаційної форми.

Докладнішу інформацію про конкурс та форму заявки ви знайдете за посиланням

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Державна та недержавна. Яка краще? Дві програми відгодівлі молодняку ВРХ 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>