МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Південнокорейська ІТ-компанія відкриє в Кропивницькому підприємство з виробництва дронів
2018-04-26

Південнокорейська ІТ-компанія Safeus Drone, яка займається виробництвом безпілотників, висловила зацікавленість у відкритті підприємства в Кропивницькому. Роботи будуть проводитись у співпраці з Льотною академією НАУ на базі авіаремонтного заводу.

Спочатку компанія планувала запустити в Україні виробництво дронів, що забезпечують потреби служб МНС. Але згодом почали розглядати технології, які можуть бути корисними в сільському господарстві та інших напрямках.

Представники корейської делегації вже відвідали академію, де зустрілися зі студентами та розповіли про чотири напрямки розробок мультикоптерних систем, якими займається компанія.

Вони повідомили, що робота зі створення представництва по виробництву і дослідженню дронів в Кропивницькому почалася вже у квітні цього року. Надалі компанія буде тісно співпрацювати з Льотною академією і зацікавлена ​​в залученні працівників, як з-поміж курсантів, так і жителів міста, які розуміють перспективність цього напрямку.

Також про свої плани й можливі напрямки співпраці гості розповіли учасникам проекту "Україна-Норвегія", який реалізується для військовослужбовців та членів їх сімей в академії. "Дрони, що бережуть нас", - пояснив назву компанії генеральний директор українського представництва Шин Мо Се. Він наголосив, що філософія компанії полягає в тому, щоб створювати безпілотники, які допомагають людині в повсякденному житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корейська компанія побудує зерновий комплекс в одному з портів України

DroneUA продаватиме в Україні промислові дрони DJI

Джерело: http://propozitsiya.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>