МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У Львові пройшла чергова потужна конференція по волоському горіху
2018-04-25

20 квітня 2018 року у Львові відбулася чергова потужна конференція по волоському горіху. Українська горіхова асоціація зібрала у Львівському аеропорту потужну конференцію, присвячену інтенсивним горіховим садам. Весь день слухачі перебували в щільному потоці корисної інформації про сучасні тенденції вирощування волоського горіха і фундука, з якої кожен вибирав для себе актуальну. 

Щоб учасники весь час відчували інтерес було ретельно підібрано доповідачів: навіть чисто рекламні доповіді були цікавими. 

Що запам'яталося найбільше: 

1. Харизматичні спікери з групи «гуру» - знаменитий М.Ф.Кіктенко, І.І.Юкол і Ю.В.Рейнскій. Микола Федорович приніс дуже цікавий наочний матеріал в прозорих банках, який глядачі перекидали один одному на підтвердження всього, що він говорив. Це був досить емоційний виступ: знання справжніх гуру тільки частково можна вербалізувати, і крики «Горіхи треба відчувати!» супроводжувалися схвальними посмішками аудиторії. 2. Доповідачі-бізнесмени коротко окреслили власний успішний досвід. «Батьків сад», «СонцеСад», «Агропром-Закарпаття» та інші. Практична користь їхньої інформації для аудиторії полягає не тільки в хорошому прикладі. Бізнес пропонує співпрацю в тому числі з малими виробниками горіхів. Зокрема, питання, які цікавили Богдана Думанського, в компетенції Хмельницької Універсальної компанії golden-nuts.com.ua, а також Пустомитівського об'єднання виробників сільгосппродукції «ГорбоГори». До них можна і потрібно звертатися. 

3. Значну увагу спікери приділили науково-практичним, а також юридичним питанням. З великим інтересом ознайомилися як з основними типами цвітіння волоського горіха, так і зі способами й формами прийнятного отримання землі під горіховий сад в Україні. Горіхова асоціація ознайомила зі своїми досягненнями в плані організації компенсацій на посадковий матеріал. Скрипчук П.М. цікаво розповідав про органічне садівництво та про його складною і заплутаною юридичною складовою. 

4. Нові напрацювання цілого ряду доповідачів можна було купити. Зокрема, Олександр Джига пропонував вдосконалені добрива та техніку для їх отримання, Вікторія Оліферчук - кошти для мікорізаціі ґрунту в горіховому саду, а фірма Syngenta - новітні засоби боротьби з горіховими шкідниками. 

«Родзинкою» конференції стала можливість в перерві побачити Президента П.Порошенко, який якраз перебував у Львові. На "Агропорт" він зробив короткий виступ, пройшовся рядами виставки та дав можливість сфотографуватися з ним, а також задати йому кілька коротких запитань.

РЕКОМЕНДУЄМО: В Україні висадили першу промислову плантацію фундука

Джерело: http://orehovod.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>