МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Польські виробники лохини ініціювали рекламну кампанію заради просування своєї ягоди на ринку
2018-04-27

Польські виробники лохини переконані, що ніхто не зможе розрекламувати свою продукцію краще, ніж сам виробник. Саме тому в 2018 році в Польщі стартує ціла рекламна кампанія, яка буде спрямована на пропагування культури споживання цієї ягоди в країні.

Кампанія "Літо з лохиною " буде організована Національною спілкою плодоовочевих груп виробників у партнерстві з Фондом пропагування лохини в Польщі. 

Проект, який є ініціативою самих виробників, вже отримав фінансування від Фонду сприяння плодоовочевому виробництву Польщі. Загальна сума вкладених коштів складе близько 180 тис. zl (43, 174 EUR), що дозволить успішно продовжити та розширити рекламну діяльність, щодо пропагування культури споживання лохини в країні.

"Ми прагнемо підвищити рівень обізнаності споживачів, робимо все, щоб споживач не просто купував лохину, але щоб він починав чекати її появи на ринку. Цього року ми прагнемо зробити значний крок вперед. Наша мета пропагувати споживання лохини протягом всього сезону. Ми покажемо, що ця ягода відповідає всім потребам сучасного споживача, зацікавленого в здоровому способі життя ", - каже Катажина Гжегржолка Парафініук, голова Фонду пропагування лохини в Польщі.

"Я вважаю, що це дуже гарна ідея пропагувати те, що ми самі ж виробляємо. Це наше бачення та знання, які ми хочемо і повинні передати своїм споживачам. Ми, як виробники, знаємо як та за яких умов ягода вирощується, чим вона корисна, як її правильно споживати та зберігати. Лохина - це поживна, багата на вітаміни, смачна та зручна їжа. Нам необхідно популяризувати її на ринку", – ділиться своїми роздумами Івона Словінська, представник компанії Sadownicze Appco.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 90% урожаю української лохини йде на експорт

Індія зацікавилась українськими яблуками та лохиною

Джерело: http://info.shuvar.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>