МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Провідні аграрні французькі компанії взяли участь у ярмарку вакансій "Франція в Україні
2018-04-27

6 квітня 2018 року в УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ відбувся довгоочікуваний Ярмарок вакансій "Франція в Україні", який був організований Французько-українською торгово-промисловою палатою. 
Яскраві спікери, насичена програма заходу й провідні французькі компанії-роботодавці які успішно представлені в Україні.
Спеціалісти аграрної сфери також отримали можливість здобути перспективну роботу у міжнародній французькій компанії. 

Провідний Європейський виробник насіння, компанія Маїсадур Семанс, яка є фахівцем в галузі селекції, виробництва і реалізації гібридів і сортів кукурудзи, соняшнику та ріпаку, презентувала потенційним кандидатам можливості працевлаштування для фахівців з досвідом, а також стажування для молодих спеціалістів та студентів.

У ярмарку вакансій взяла участь компанія Євраліс Семенс Україна, яка є частиною групи Євраліс створеної французькими фермерами, виробниками пшениці, у 1936 році, і нині налічує 7 000 акціонерів та 5 150 співробітників. Євраліс Семенс, насіннєвий підрозділ французької кооперативної Групи Євраліс, щорічно інвестує 13% свого обігу у дослідження, а виробництво насіння здійснюється на 3 насіннєвих заводах: у Лескарі (Франція), Севільї (Іспанія) та Черкасах (Україна)
ТОВ «Євраліс Семенс Україна» налічує 350 співробітників та повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння на заводі Євраліс на Черкащині, операційний маркетинг та комерціалізація в межах Україні

Також фахівці мали можливість пройти співбесіду з HR менеджером GROUPE ALFAGRO, яка представлена чотирма компаніями в Україні, в секторі сільського господарства. 11 років на ринку. 3 офіси в Україні (Вінниця, Київ, Харків).
Клієнтами GROUPE ALFAGRO є понад 1000 сільськогосподарських підприємців по всій Україні. Від простих фермерів до агрохолдингів.
Компанія працює на ринках з новим обладнанням, представляючи французькі марки. Та продає вживане встаткування, а також запчастини і листяні добрива. На етапі розробки/популяризації знаходиться нова онлайн-служба запчастин (www.spider-parts.net).


Джерело: http://www.ccifu.com.ua/ua/jarmarok-vakansii/rejestracija/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>