МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Міносвіти зобов'язало всі ВНЗ опублікувати свої освітні програми
2018-04-29

Згідно з наказом МОН України від 19.03.2018 р. № 253 «Про внесення змін до наказу МОН від 30 жовтня 2017 р. № 1432», відтепер всі виші України повинні опублікувати на своїх сайтах освітні програми.

Разом з освітньою програмою також на сайті мають бути розміщені освітні компоненти, що входять до неї. Окремо заклади вищої освіти повинні повідомити МОН про перелік освітніх програм, започаткованих в межах ліцензованої спеціальності.

«Обов’язкове оприлюднення на сайтах освітніх програм та їх компонентів дасть змогу, наприклад, абітурієнтам під час вибору вишів для вступу попередньо ознайомитися з програмами та порівняти, що пропонують різні заклади. Таким чином ми впроваджуємо ще один механізм для забезпечення прозорості роботи закладів вищої освіти», – зазначив директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрій Шевцов.

Також у документі передбачено, що на підставі чинних сертифікатів про акредитацію спеціальностей освітні програми ЗВО, які реалізуються ними на бакалаврському, магістерському рівнях вищої освіти та ОКР «молодший спеціаліст», визнаються акредитованими до 1 березня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Міносвіти закликає випускників шкіл обирати професії, яких потребує ринок праці

Нові умови вступу до ВНЗ у 2018 році

13 вишів, які готують найкращих спеціалістів АПК

Джерело: http://vnz.org.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>