МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Гентський університет - ТОП- 10 найкращих міжнародних аграрних ВНЗ
2016-05-17

АГРОКАР’ЄРА розпочинає  добірку статей про аграрні навчальні заклади з ТОП- 10 найкращих міжнародних аграрних вищих.
Сподіваємось, що дані статті надихнуть студентів та випускників агарних навчальних закладів України, та допоможуть їм у виборі  аграрного вузу, з метою продовжити навчання за кордоном.


Гентський університет

«Наважся думати» – гасло одного з топових, за рейтенгами Західно-європейських та Східних центрів досліджень науки та освіти, університетів.
Якщо ти таки можеш наважитись – тобі до Гентського університету.Гентський університет є одним з провідних вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів країн Бенілюксу. Розташований в історичному місті, яке не рідко називають культурним  та економічним центром Європи,  Гентський університет є активним партнером різних національних і міжнародних освітніх, наукових і промислових програм. Для більш детального описання міста були зроблені наступні показники:

 
 • 250000 Мешканців
 • 70000 Студентів
 • 320 Кафе
 • 400 Ресторанів
 • 74 парків
 • 56 ринкових площ
 • 30 гектарів пішохідного простору в центрі міста
 • 26 Ставків
 • 23 Музеїв
 • 5 Абатств
 • 2 Середньовічні замки
 • 1 Дзвіниця (Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО)Гентський університет відповідає міжнародним стандартам. Він був одним з перших університетів Європи, який успішно застосовував систему ECTS (2004),  та за це був нагороджений Європейською комісією. Вищесказане є доказом того, що Гентський університет докладає всіх зусиль, щоб гарантувати академічне визнання та стимулювання передачі досвіду навчання. Незважаючи на офіційну мова Гентського  університету - голландську, англійська мова є широко поширена як серед студентів, так і серед персоналу, тому іноземні студенти, не володіючи голландською, можуть вільно поступити до університету, обравши англомовне навчання. Кількість іноземних студентів доволі велика – 11%, що свідчить про якість і різноманітність освіти і наукових досліджень Гентського університету.

Структура університету складається з 11 факультетів університету Гента, які, у свою чергу, поділені на 125 відділів, що пропонують високоякісні, програми дослідження в широкому діапазоні академічних дисциплін. Спеціалізації охоплюють практично всі академічні галузі, і навіть більше - Гентський університет є єдиним університетом Бельгії з повноваженнями на організацію спеціальних навчальних програм в галузі ветеринарної медицини та інженерних наук.

Програми рівня бакалавр університету Гента складають 180 кредитів ECTS (3 роки), магістратура складається з 60 кредитів (1 рік) або 120 кредитів ECTS (2 роки). Для того, щоб отримати ступінь бакалавра або магістра в університеті Гента на основі ступеня, отриманого за межами фламандського співтовариства Бельгії, вам необхідно подати заяву про прийом в якості міжнародного студента (подібною діяльністю займаються консульські представництва). Також можливий так званий student-exchange - тимчасовий обмін студентами - факультети пропонують конкретну програму обміну для прибуваючих студентів, а тривалість обміну залежить від обраної студентом програми, здебільшого це 360 годин.
 
Важливими є терміни подання заяви: до 1 березня: якщо вам потрібна віза для Бельгії та до 1 червня, якщо вам вона не потрібна. Офіційний початок першого семестру припадає на кінець вересня, а другого - на початок лютого. Існують зимові та сесійні канікули, а також вихідні з нагоди Європейських та релігійних свят.

Автор статті: Тетяна Чайковська 
Джерело: http://www.ugent.be/en

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>