МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Заборону на використання некотиноїдів підтримали 18 країн ЄС
2018-05-02

Європейська комісія прийняла рішення про повну заборону використання неонікотиноїдів. Заборона набула чинності 27 квітня 2018 року, після отримання згоди більшості країн-членів ЄС.

18 країн-членів, включаючи Францію, Німеччину, Італію і Великобританію, схвалили пропозицію Комісії про подальше обмеження використання трьох активних речовин у пестицидах (клотіанідін, імідаклоприд і тіаметоксам). Країнами, які проголосували проти, були Угорщина, Румунія, Данія і Чеська Республіка.

Пропозицію Комісії було засновано на науковій оцінці Європейського органу з безпеки харчових продуктів (EFSA), який нещодавно підтвердив, що неонікотиноїди представляють ризик для бджіл. Тому, всі зовнішні застосування будуть заборонені, а неонікотиноїди, про які йде мова, будуть використовуватися тільки в теплицях.

Комісар ЄС з питань охорони здоров'я та безпеки харчових продуктів Вітеніс Андрюкайтіс сказав, що процес, який спостерігається як у випадках гліфосату, так і стосовно неонікотиноїдів, показав, що Комісія прийняла рішення, які мають наукове обґрунтування.

«Ніхто не може звинуватити Комісію в тому, що вона знаходиться в руках якогось лобі. Це прекрасний приклад того, що Комісія є послідовною і керується науковими доказами, процедурами й правилами», - сказав він.Неонікотиноїдами обробляють картоплю для боротьби з такими комахами, як колорадський жук, попелиці та картопляними цикадками.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Небезпечний гліфосат заборонять до 2022 року

17 країн підтримали заклик до посилення контролю використання пестицидів

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>