МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нові посади досвідчених керівників: аграрні призначення квітня
2018-05-02

Звичайно, коней на переправі топ-менеджерів в розпал посівної кампанії не змінюють, адже весняний день рік годує. Тому не так багато учасників ринку провели кадрові перестановки в компаніях у квітні. Але все ж окремі випадки були. 


Володимир Палієнко 


Звідки: ED & F Man Ukraine 

Куди: ED & F Man Ukraine 

Посада: Country Manager компанії 

18 квітня Ігор Бучацький покинув компанію ED & F Man Ukraine. На його посаду був призначений Володимир Палієнко, екс-генеральний директор компанії «Юкрейніан Шугар Компані» (Ukrainian Sugar Company). Кар'єра Володимира в компанії почалася ще в травні 2008 року. До приходу в ED & F Man Ukraine, з 1992 по 2008, він працював на Червонопрапорному цукровому заводі. 

ED&F Man була заснована ще в далекому 1783 році у Великобританії. З 2007 року ED & F Man діє в Україні. Провівши капітальну реконструкцію, компанія відновила роботу єдиного на півдні України цукрового заводу, що виробляє 50 тис. тонн цукру щорічно. Крім запуску сучасного заводу, ED & F Man реалізує комплексну інвестиційну програму зі зрошення земель в Херсонській та Миколаївській областях. За час роботи в Україні компанія інвестувала в український агробізнес більше $ 150 млн. 


Дмитро Зозуля 


Звідки: «Термоконт Теплогенерація» 

Куди: SmartFarming 

Посада: партнер і директор із розвитку 16 квітня Дмитро Зозуля на своїй сторінці у Facebook повідомив про початок роботи в компанії SmartFarming, яку заснував Артем Беленко. У Дмитра є багаторічний досвід діяльності на керівних посадах. Під час роботи в провідних українських і міжнародних компаніях у сфері інформаційних технологій (Terrasoft), в інвестиційній сфері (Dragon Capital) і у сфері сільськогосподарського машинобудування (Карлівський машинобудівний завод) він реалізував ряд консалтингових проектів по реорганізації системи продажів і впровадження CRM систем. У компанії «Термоконт» Дмитро працював протягом трьох років, де відповідав за розвиток напрямку відновлюваної енергетики для сільського господарства й переробної промисловості. 


Мішель Ландел 


Звідки: Danone 

Куди: Danone 

Посада: член ради директорів, провідний незалежний директор і голова Комітету з призначень і винагород 26 квітня пройшли збори акціонерів компанії Danone. На заході затвердили всі рішення, представлені на голосування, включаючи статутну та консолідовану фінансову звітність за 2017 фінансовий рік і пропонований дивіденд у розмірі € 1,90 на акцію, що на 11,8% більше, ніж у 2016 році. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Оновлення керівного складу компанії "Данон" в Україні

Крім того, на зборах акціонерів затвердили нових директорів - Мішель Ландел, Сесіль Кабаніс і Гвідо Барілла. Як було оголошено в грудні минулого року, Мішель Ландел стає також провідним незалежним директором і головою Комітету з призначень і винагород. 

Мішель Ландел замінив Жана Лорана, який наполягав на своєму переобранні в зв'язку з закінченням терміну. Пан Ландел починав свою кар'єру понад 30 років тому в Chase Manhattan Bank і Groupe Poliet.

РЕКОМЕНДУЄМО: Колишній очільник французького заводу "Монсанто" став директором із виробництва насіння в Україні

Джерело: http://latifundist.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>