МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Застрахуй врожай - отримай дрон у подарунок!
2018-05-02

Страховий брокер EUROP Insurance Brokers, що спеціалізується на агрострахуванні, запустив програму страхування врожаю, в рамках якої клієнт отримує в подарунок безпілотник DJI Mavic Pro, а також оцінку стану посівів за даними супутникового моніторингу. Про це повідомив директор з розвитку EUROP Insurance Brokers Євген Пастухов.

За умовами програми, для отримання такого подарунка мінімальний обсяг застрахованої площі має становити 5000 га для нових клієнтів, та додаткових 2000 га до вже застрахованих площ - для чинних клієнтів. Комісія за послугу страхування стягується не з клієнта, а зі страхової компанії.

“Одному клієнту ми видаємо один безпілотник, але якщо мова йтиме про площі в 15-20 тис. га, то ми готові обговорювати надання другого дрону або інших сервісів від наших партнерів”, - зазначив Євген Пастухов.

За словами страхового брокера, в рамках програми вони співпрацюють з однією з топових компаній на ринку України, яка забезпечує повний комплекс супутникового моніторингу, точного землеробства та усіх наймодерніших технологій в агросекторі.
“Ми даруємо дрони, тому що прагнемо підвищити якість роботи аграрія. Ми хочемо, щоб аграрії могли спостерігати за своїми посівами, відстежувати їхній стан. У разі потреби ми навчимо клієнта користуватися дроном - пілотувати, знімати дані тощо. Дрон допоможе аграрієві легко побачити, чи є на його площах будь-які пошкодження. За допомогою безпілотника він за 10 хвилин зможе отримати всю необхідну інформацію про стан поля”, - розповідає фахівець.На сьогодні в Україні застраховано лише 5% площ, для порівняння в США — 90%. Більшу частину ризиків поки що все ще беруть на себе сільгоспвиробники. Тому компанія сподівається, що така акція приверне увагу аграріїв до агрострахування як елементу управління ризиками.

Нагадаємо також, що від 16 січня 2018 року на всій території України почали діяти аграрні розписки.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Агрострахування в Україні: які потреби аграріїв мають задовольнити страховики аби мати попит на ринку агрострахування

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>