МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Працівники «Сварог Вест Груп» переймають європейський досвід у німецьких колег
2018-05-03

Працівники інженерної та агрономічної служб корпорації «Сварог Вест Груп» нещодавно пройшли інтенсивний курс навчання у центрі практичного навчання у сфері сільського господарства Deutsche Lehranstalt fur Agrartechnik (DEULA-Nienburg GmbH) в м. Нінбург (Німеччина).

За словами начальника Центру точного землеробства компанії «Сварог Вест Груп» Дмитра Зайцева, даний курс був націлений на підвищення ефективності використання сучасної сільськогосподарської техніки та оптимальне використання ресурсів при проведенні польових робіт.

Курс навчання складався з теоретичної частини та закріплення отриманої інформації шляхом проведення практичних занять. Навчальна програма DEULA включала такі важливі теми як оптимізація та налаштування техніки при внесенні добрив та ЗЗР, підвищення продуктивності роботи комбайнів, тракторів і обприскувачів. Практична частина навчання пройшла на господарстві, що спеціалізується на вирощуванні органічної продукції. 

«Викладачі центру DEULA концентрують увагу на тому, що при проведенні операцій з вирощування продукції рослинництва кожна, на перший погляд, дрібниця є важливою, а для визначення оптимальних налаштувань техніки потрібно знати і розуміти, які процеси є взаємопов'язаними та яким чином і в якій мірі впливають на кінцевий результат», — зазначає Дмитро Зайцев.Під час стажування працівники «Сварог Вест Груп» мали змогу зрозуміти, як використовувати на 100% потенціал техніки, добрив та ЗЗР і оптимізувати роботу так, щоб вплив негативних чинників на результат був мінімальним.

«Я підтримую ідею, виражену в приказці «Вік живи — вік учись», тому апріорі вважаю, що заходи, спрямовані на підвищення кваліфікації та розширення компетенції працівників, є потрібними й у результаті призводять до оптимізації діяльності та підвищення ефективності роботи корпорації», — вважає Дмитро.У компанії «Сварог Вест Груп» переконані, що передовий європейський досвід є головним ключем до успішного ведення сучасного аграрного бізнесу.

Довідка: Корпорація «Сварог Вест Груп» здійснює діяльність у Хмельницькій та Чернівецькій областях. Основні напрямки діяльності: рослинництво, тваринництво, а також зберігання продукції. Загальна площа земель в обробці становить близько 80 тис. га. Насіннєвий завод підприємства надає широкий спектр послуг з очищення, сортування, калібрування, обробки фунгіцидами та інсектицидами, інкрустації, а також фасування та зберігання продукції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські студенти вперше їдуть на стажування до Канади за міжнародною програмою  Mitacs Globalink Research Internship

Найкращих студентів аграрних вишів відібрали для стажування у Фінляндії

Джерело: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>