МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Популярна та високо перспективна професія технолога з годівлі ВРХ
2018-05-03

23 квітня фахівці AVA Group провели лекцію для студентів 2-го та 3-го курсів факультету «Тваринництво та водні біоресурси» Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП). Під час лекції вони спеціалісти розповіли студентам про розвиток молочного бізнесу в Україні та інноваційні методи годівлі для телят стартового періоду.

Керівник бізнес-напряму "ВРХ" AVA Group Віталій Шкарбан у вступній частині лекції розповів про головні тенденції розвитку молочного бізнесу в Україні, інновації на ринку кормовиробництва для ВРХ та європейські норми годівлі для підвищення ефективності ведення молочного бізнесу.

Головною темою обговорення стала технологія годівлі телят у перші 3 місяці життя – «Старт вирішує майбутнє». Студентам розповіли про особливості розвитку теляти від народження до 3-х місяців життя. Як відгукнулися самі студенти, дана лекція стала для них важливою у плані вибору майбутньої спеціалізації, і багато хто з них тепер вирішив обрати саме напрям ВРХ.«Нам вдалося донести до слухачів найважливіше – популярність професії технолога з годівлі ВРХ та її високу перспективність, - відзначив Віталій Шкарбан. - Адже сьогодні ринок праці відчуває гостру потребу саме в фахівцях із годівлі ВРХ, ця професія є дуже потрібною та високооплачуваною. Сподіваюся, це був наш невеличкий внесок не лише для допомоги молоді у профорієнтації, але й для допомоги державі у вихованні фахівців цієї перспективної галузі. Надалі ми маємо намір, окрім проведення подібних навчальних заходів, також залучити студентів цього навчального закладу до роботи на передових високотехнологічних молочних підприємствах наших партнерів, де майбутні фахівці зможуть проходити практику, вивчаючи новітні технології».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Bayer піклується про тварин і надасть €30 000 на покращення умов утримання ВРХ

Державна та недержавна. Яка краще? Дві програми відгодівлі молодняку ВРХ

Конкурс грантів "Створення демонстраційних центрів з дорощування молодняку телят"
 
За матеріалами: http://avatlantik.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>