МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Гарвардський Університет - ТОП- 10 найкращих міжнародних аграрних ВНЗ
2016-05-25

Інформаційний портал usnews.com у співробітництві з Thomson Reuters (Томсон Ройтерс), що є світовим лідером у постачанні аналітичної інформації, на початку 2016 року опублікував рейтинг найкращих міжнародних аграрних вищих навчальних закладів. Гарвардський Університет ( Harvard University) у даному рейтингу зайняв сьоме місце.
Слід також нагадати, що за рейтингом Thomson Reuters (Томсон Ройтерс) Гарвард є лідером, тобто першим у світі, за рідними напрямками навчання та наукової діяльності.Розташований у серці Америки, Гарвард є найуспішнішим університетом Ліги Плюща та першим у рейтингу університетів США. Гарвард – це приватна установа, але на відміну від української системи вищої освіти, приватність університету вказуює на його високий статус. Доказом цього є перше місце серед університетів Світу за рейтингом США & World Report 2015 р., до того ж вісім президентів США були студентами Гарварду, а дев’ять – Нобелівські лауреати.
Стандартно, Гарвард пропонує програми бакалаврату та магістратури з широкого спектру предметів від медицини до права та бізнесу.

Більше 6000 студентів і 13 000 аспірантів навчаються в Гарвардському університеті на щорічній основі. Гарвардський університет пропонує близько 3500 курсів, які поділені на 15 коледжів та шкіл. Якщо Ви готові стати Гарвардським fresher - новачком, діапазон можливих областей дослідження, відкритих для Вас, буде складати 40 спеціалізованим та міжгалузевих наук. Студентам програми бакалаврату пропонують наступні галузі: політологія, психологія, соціальної науки і література, програми в галузі освіти, дизайну, медицини і техніки, економіки, бізнесу.Гарвардський університет знаходиться в Кембриджі, штат Массачусетс. До того ж, якщо ви дуже  який дуже близький до Бостону, якщо ви жадаєте околиць великого міста. Проте, як студент першого курсу, ви будете зобов’язані жити в університетському містечку в одному з 58 об’єктів житлового фонду університету. Варіанти включають в себе квартири для одиноких студентів і сімейних пар, спільного навчання гуртожитків, кооперативного житла і спеціальне житло для студентів, які мають інвалідність.

Нестача грошей ніколи не була перепоною для навчання талановитих студентів у Гарвардському університеті. Для фінансування талановитої молоді, були створені спеціальні фонди, які пропонують фінансову допомогу, якщо буде доведено, що Ви її заслуговуєте.

Для вступу до Гарварду іноземним абітурієнтам необхідно відправити спеціальну заяву, у розділі Harvard Application на сайті університету. Вам також може знадобитися спеціальна виписка від університету (якщо Вив же навчались) в залежності від обставин.

Автор статті: Тетяна Чайковська


 
Джерело: http://www.harvard.edu/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>