МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Перший в Західній Україні садівничо-городницький кооператив запрошує до співпраці
2018-05-04

Розпочато відбір всіх охочих до першого етапу проекту «Західноукраїнський садівничо-городницький кооператив». Ініціаторами кооперації виступили товариство «Інтеграція Європа – Схід» із Кельце та Волинська обласна громадська організація «Фонд місцевого розвитку» з Луцька.

Даний проект започаткували з метою підтримки підприємництва серед сільського населення Волині у сфері садівництва та городництва. Садівничо-городницький кооператив буде працювати за сучасними польськими стандартами якості виробництва й управління. 

У рамках проекту до кінця 2018 р. заплановано:
  • реалізувати освітній візит до Свентокшиського й Люблінського воєводств та провести зустріч з експертами з Осередку аграрного дорадництва (червень 2018 р.);
  • створити на Волині 10 плантацій екомалини у вибраних місцях за підтримки польських експертів та з використанням польських стандартів вирощування;
  • передати понад 70 тис. саджанців польських сортів малини високої якості, екологічних засобів охорони рослин і технічного обладнання;
  • підтримати у формі тренінгів і послуг консультантів 30 підприємців та сільських господарств із Волинської області; підписати довгострокові контракти з польськими заводами з перероблювання фруктів і постачальниками саджанців.

В листопаді учасники проекту візьмуть участь у III виставці «Євро-Агро», яку організовують «Targi Kielce SA» та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» у Львові. На спільному стенді будуть рекламувати польсько-українську співпрацю.

Кінцевим результатом діяльності буде створення Західноукраїнського садівничо-городницького кооперативу, який об’єднуватиме місцевих виробників фруктів та овочів на Волині.

Перший етап реалізації проекту передбачає наступні заходи: 
  • червень: освітній візит до Польщі 30 мікро- і малих підприємців, фермерів, представників об’єднаних територіальних громад та журналістів із Волинської області;
  • липень: тренінги та майстер-класи за участі польських експертів на тему принципів створення сучасних плантацій малини;

Також заплановано зустрічі в осередках аграрного дорадництва, дискусії та майстер-класи з польськими експертами у сфері садівництва та городництва, а також відвідини польських груп виробників фруктів та овочів, сільських господарств і, звісно, плантацій малини.

Візит до Польщі, майстер-класи й тренінги в Луцьку дозволять у наступній частині проекту обрати 10 найперспективніших учасників, які надалі створять плантацію малини на основі польських стандартів.

Аби взяти участь у проекті, потрібно ознайомитися з проектом, правилами набору та умовами участі та до 18 травня 2018 р. заповнити реєстраційну анкету. Уся необхідна інформація знаходиться тут.

Дізнатися більше інформації ви можете на сторінці у Facebook.

На додаткові запитання дадуть відповіді координатори заходів проекту:

Польща:
Кшиштоф Каліта
тел: (Viber) +48796548507
e-mail: kontakt@siew.org.pl, agroproject18@gmail.com

Україна:
Ельвіра Яцута:
тел.: (Viber) +380950313280
e-mail: elvirayatsuta@gmail.com, agroproject18@gmail.com


Проект отримав фінансову підтримку від Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської допомоги з розвитку. Ця ініціатива є результатом діяльності партнерів із Кельце та Луцька за підтримки Генерального консульства РП у Луцьку.Як повідомлялось раніше, до кінця 2018 року на Волині планують створити 10 плантацій еко-малини та підписати довгострокові контракти з польськими заводами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині реалізовують проект по виробництву органічних ягід

В Україні з'явиться кооператив з переробки картоплі

Джерело: http://monitor-press.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>