МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Провідний виробник молока встановив сонячні батареї на корівниках
2018-05-05

22 травня в рамках Національного Дня Ферми відбудеться презентація нещодавно встановлених сонячних батарей, за допомогою яких підприємство заощаджуватиме значні суми на електроенергії, при цьому не завдаючи шкоди екології.


Питання екології завжди актуальне та доречне, особливо якщо говорити про сільськогосподарську сферу. Для унеможливлення нанесення шкоди навколишньому середовищу, варто мислити прогресивно. Саме так і робить директор ТОВ «ТД “Долинське”» Володимир Хвостов.

На Херсонщині, де знаходиться ТОВ «ТД “Долинське”» переважно сонячно та спекотно. Це в свою чергу і спонукало Володимира Вікторовича запровадити на господарстві альтернативні джерела електроенергії, які залежні від сонця. «На сьогодні можна виокремити найбільше наше досягнення - запустили власну електростанцію. Сонячні батареї встановили на дахах корівників. Це дуже зручно, оскільки не довелось створювати додаткових об’єктів для встановлення батарей. Нині маємо дві сонячних підстанції потужністю 2 мегавата",- із гордістю розповідає Володимир Хвостов.Нагадаємо, що ТОВ «ТД “Долинське”»- це сучасне господарство, яке є одним із лідерів молочної галузі в Україні. Є членом Асоціації виробників молока із 1 березня 2010 року. Налічує 1365 голів дійного стада та сучасну доїльну залу із сонячними панелями на даху. Це господарство, що постійно підвищує продуктивність стада, оновлюючи генетику.

Джерело: http://avm-ua.org

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>