МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

BASF продовжує купувати Bayer: цього разу компанія придбає інновації на суму 1.7 млрд євро
2018-05-08

BASF підписала угоду з компанією Bayer на придбання додаткових активів та частки бізнесу. 

А саме:
 • бізнес з виробництва насіння овочів; 
 • частку бізнесу з протруйників насіння; 
 • науково-дослідну платформу з селекції гібридів пшениці;
 • платформу цифрового землеробства.
Угода доповнює вже наявні рішення BASF для аграріїв і відкриває нові можливості для зростання та розвитку інновацій.

На довершення до торішніх домовленостей, BASF підписав угоду про купівлю додаткових активів у рамках запланованого поглинання компанії Monsanto.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Злиття Bayer і MonsantoНова угода стосується наступних відділів компанії:
 • увесь бізнес Bayer з насіння овочів під торговою маркою Nunhems®;
 • продукти з протруювання насіння під торговими марками Poncho®, VOTiVO®, COPeO® та ILeVO®;
 • науково-дослідну платформу з селекції гібридів пшениці;
 • комплексну сучасну платформу для цифрового землеробства Xarvio™.

Також до угоди увійшли:
 • бізнес ріпаку Bayer;
 • деякі гербіциди на основі гліфосату в Європі, які використовуються переважно для промислових цілей;
 • проекти з якісного дослідження ріпаку та певних неселективних гербіцидів та нематоцидів.

Загальна вартість купівлі додаткових активів та часток бізнесу, які згодився придбати BASF цього разу, складає 1.7 млрд євро (сума може дещо змінитися в процесі закриття угоди). За 2017 рік продажі продуктів цих бізнесів становили близько 745 млн євро.Ця покупка доповнює угоду між BASF та Bayer, підписану 13 жовтня 2017 р., яка передбачає придбання глобального бізнесу неселективних гербіцидів гліфосинат-амонію; насіння основних сортів культур на окремих ринках, дослідження і селекційні можливості для цих культур разом з торговою маркою LibertyLink®. Вищезазначені активи згенерували продажі на 1,5 млрд євро у 2017 році. Загальна вартість цієї транзакції складає 5,9 млрд євро, що також може змінитись в процесі закриття угоди.

Обидві транзакції, сумарні продажі продуктів яких у 2017 р. становили 2,2 млрд євро, у 2016 – 2,0 млрд євро, доповнюють бізнес BASF у галузі засобів захисту рослин і біотехнологічних розробок та відкривають нові можливості для росту прибутку та інновацій. Загальна вартість купівлі обох часток бізнесів складає 7,6 млрд євро.

"Це придбання зробить BASF ще вигіднішим партнером для аграріїв завдяки зміцненню нашого портфелю засобів захисту сільськогосподарських культур та виходу на ключові ринки насіння. Збільшення масштабу нашої діяльності пришвидшує наше зростання у всіх регіонах ", – пояснив доктор Курт Бок, голова Ради директорів BASF SE."Це ще одна важлива віха, яка формує майбутнє BASF у сільському господарстві. Ми з нетерпінням чекаємо на нових колег, і сподіваємось, що вони відіграватимуть активну участь у нашому розвитку", – сказала Саорі Дуборг, член Правління BASF SE та відповідальна за сегмент сільськогосподарських рішень.

Тепер розширене портфоліо компанії містить: насіння, засоби хімічного та біологічного захисту рослин, продукти для здоров'я ґрунту та рослин, а також цифрові рішення для сільського господарства.

"Коли всі транзакції будуть завершені, у нас буде понад 12 000 досвідчених у сільському господарстві працівників. Завдяки цьому ми об'єднаємо інноваційне мислення з практичними підходами, аби допомогти нашим клієнтам збільшити свою продуктивність, якість та рентабельність", – пояснив Маркус Хельдт, президент глобального підрозділу засобів захисту рослин BASF.

Ці транзакції залишаються предметом закриття угоди про поглинання Bayer компанії Monsanto, яке очікується у другому кварталі 2018 року. Придбання BASF бізнесів та активів, які компанія Bayer вирішила вивести в рамках запланованого поглинання Monsanto, підлягає затвердженню відповідними органами влади.

РЕКОМЕНДУЄМО:  Bayer і Ginkgo Bioworks створили підприємство з виробництва мікробів

Найуспішніші представники агробізнесу України на новій платформі від BASF

Нова локація Bayer - теплиця площею 11 000 м² 
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>