МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Корпорація "Сварог Вест Груп" відкрила в Шепетівці шкільний коворкінг-центр
2018-05-08

25 квітня 2018 року в межах профорієнтаційного проекту Корпорації "Сварог Вест Груп" та Шепетівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. М. Островського, відбулося відкриття шкільного коворкінг-центру "FreeTime".

Корпорація "Сварог Вест Груп" дотримується програми корпоративної соціальної відповідальності "З людьми і для людей". Шкільний коворкінг створено в межах пілотного профорієнтаційного проекту "ІТ в арго". Засновники переконані, що створення якісного робочого шкільного простору для учнів стимулює пізнавальну активність і самостійність учнів, профорієнтує сучасну молодь.

Пілотний профорієнтаційний проект покликаний сформувати та розвивати дослідницькі, профорієнтаційні, інформаційно-технологічні здібності учнів. Побудувати майбутнє, де навчання шляхом інтерактивної діяльності дасть можливість дітям розкрити власний творчий потенціал і навчить їх вчитися. Створити сучасні умови для виховання майбутнього покоління, залучити учнів до активної участі в інтелектуально-творчих подіях – основні цілі спільного проекту "Шкільний коворкінг "FreeTime"" Корпорації "Сварог Вест Груп” та ЗОШ I-III ступенів №1 ім. М. Островського.На відкритті коворкінг-центру були присутні директор Департаменту корпоративних комунікацій та зв'язків із громадськістю Корпорації "Сварог Вест Груп" Олена Володимирівна Шершньова та помічник Голови Ради директорів компанії Анна Миколаївна Косовська. Представники холдингу висловили надію, що такий проект стане корисним для розвитку творчого потенціалу дітей і подарували сертифікат на ноутбук для підвищення ефективності роботи шкільного телебачення.

Директор школи Наталія Миколаївна Собчук зазначила у своєму виступі, що шкільний коворкінг із радіо- та телетрансляціями – це інтерактивна форма роботи учнів, яка дає учням гарні можливості спробувати свої сили у різних ролях, сприяє розвитку учнівської ініціативності та самоорганізації. Також додала, що завдяки Корпорації "Сварог Вест Груп" в особі Голови Ради директорів Миколи Миколайовича Агаркова, школа реалізувала цікавий проект, осучаснила свій простір, який залучає учнів до активної участі в інтелектуально-творчих подіях школи.

Нагадаємо, що компанія BASF запустила в Україні проект BASF Kids’ Lab - сучасну інтерактивну освітню програму з хімії для дітей віком 6-12 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники "Сварог Вест Груп" переймають європейський досвід у німецьких колег

Стань студентом на один день! у Кропивницькому районі створили незвичайний проект для школярів

Джерело: http://svarog-agro.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>