МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новий горіховий сад площею 710 га на Вінниччині
2018-05-10

У Вінницькій області на площі 710 га видали саджанці волоського горіха іноземної селекції. В новому горіховому саду налагоджено зрошувальну систему. 

З початку 2018 року вданий проект було вкладено 2,5 млн грн. Загальний обсяг інвестицій з 2015 року склав 227 млн ​​грн. 

"В рамках проекту відновлюється зрошувальна система, розташована на території Ярошевського та Кремінського сільрад. Розроблено проектно-кошторисну документацію вартістю 240 тис. грн. Вартість відновлення системи становитиме понад 4 млн грн. Уже відновлено насосні станції, електролінії та трансформаторні підстанції, центральні магістралі. Облаштовано понад 2 км нової внутрішньогосподарської зрошувальної системи. Полив буде здійснюватися на площі 710 га", - уточнює прес-служба Вінницької ОДА.

ТОВ "Український волоський горіх" ще у 2015 році започаткувало інвестиційний проект з вирощування горіхів на площі 970 га, в раиках якого й було закладено новий сад.

"Щорічно в Україні збирають понад 100 тис. т волоських горіхів. З них 6 тис. т - Вінницька область. Дві третини врожаю відправляється на експорт", - зазначив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. При цьому він зазначив, що якість українських земель, клімат - кращі для вирощування горіхових дерев, тому "за якістю вітчизняні горіхи є кращими у порівнянні з вирощеними в Америці або Китаї".

Варто зазначити, що площа горіхових садів у Вінницькій області на сьогодні перевищує 2 тис. га, з них 1 тис. га в плодоносному віці, а врожайність у попередньому році досягла 60 ц/га.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: На Херсонщині висадили 28 га волоського горіха каліфорнійського сорту Chandler

Унікальний горіховий центр з інвестиціями в 10 млн грн

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>