МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

15 грантів від USAID: Проект «Агросільрозвиток» виділить 9,45 млн грн на підтримку ОТГ
2018-05-10

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») надасть 15 грантів на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). 

Загальна сума грантів складе приблизно 9,45 млн грн. На кожен грант буде виділено від 270 тис. грн до 675 тис. грн, остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів.

Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім фондів USAID), лізинг чи кредити (у тому числі для придбання нового технологічного устаткування та модернізації їх виробництва) повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту.

Очікувана дата початку впровадження проектів – липень 2018 року. Тривалість грантових угод за цією програмою не перевищуватиме 12 місяців.

Проект USAID може підтримати впровадження інвестпроектів у двох категоріях ОТГ:
  • ОТГ у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Одеській і Запорізькій областях;
  • ОТГ, які підписали протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток» з інших областей, або ОТГ, на території яких розташовані та здійснюють діяльність підприємства, які підписали протокол про наміри з проектом «Агросільрозвиток».

Серед завдань цієї грантової програми:
  • розвиток аграрної маркетингової інфраструктури;
  • впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ.

Концепції грантових проектів для розгляду в першому раунді мають бути подані не пізніше 18 травня 2018 року. Концепції грантових проектів прийматимуться до 28 грудня 2018 року.

Докладніше про умови надання грантів у рамках цього конкурсу та критерії відбору заявок дивіться за посиланням

Нагадаємо, що USAID фінансувало курс навчання з використання нової онлайн-платформи для фермерів півдня України.

Також до 12 травня приймаються заявки на конкурс від USAID для малих і середніх виробників ягід і овочів.

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>