МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Американський малогабаритний трактор OGGUN українського виробництва
2018-05-10

У Шепетівці запустять виробництво бюджетних малогабаритних тракторів за американською ліцензією.

Український виробник сільськогосподарської техніки ТОВ А3ТЕХ- Україна, що знаходиться у Шепетівці (Хмельницька обл.), уклав угоду з американською компанією CleBer LLC на виробництво малогабаритного трактора OGGUN.

Трактор для фермерських господарств OGGUN матиме найпростішу конструкцію, що дозволить забезпечити прийнятну ціну та швидкий ремонт за потреби навіть у полі.

"Угода про ліцензійне виробництво дозволяє компанії А3ТЕХ-Україна виготовляти трактори OGGUN із залученням якомога більшого об’єму місцевих деталей, з подальшою метою забезпечення 100% виготовлення техніки на місці", - говориться на сторінці вітчизняного виробника у Facebook.

Конструкція трактора розроблена в стилі Технології дизайну відкритих систем - щоб дати відкритий доступ до основних його систем. Виробник готовий забезпечити наявність великої кількості запчастин на складі в Україні, аби у разі виходу з ладу техніка не простоювала. Фермер матиме змогу швидко отримувати деталі та компоненти й ліквідувати несправність безпосередньо на полі, не залучаючи при цьому складних інструментів та спеціалістів для обслуговування."Україна стає першою країною, що вироблятиме трактори OGGUN за концепцією Компанії CleBer Виробництва відкритих систем. Ряд африканських та південноамериканських країн тестують трактори OGGUN. Що більше регіонів будуть впроваджувати обладнання за Технологією відкритих систем, то більше додаткового обладнання, а не лише тракторів можна буде отримати за доступнішими цінами", - говориться у повідомленні.

Компанія Cleber чекає з нетерпінням початку співпраці з компанією А3ТЕХ- Україна у виробництві повного ряду обладнання та устаткування для фермерів, які у своїх господарствах використовують ручні знаряддя праці, а також для тих, хто уже послуговуються в обробці полів механізованою технікою.

РЕКОМЕНДУЄМО: ЗАЗ збиратиме трактори нового корейського бренду

Найтитулованіша техніка повертається в Україну: "Астра" стала офіційним дилером Valtra T 

На український ринок вийдуть трактори для садів і виноградів

За матеріалами: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>