МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ЛНАУ став ініціатором створення кластеру аграрної освіти Луганщини
2018-05-14

Нещодавно студентсько-викладацьку спільноту Луганського національного аграрного університету збурила новина про віднесення університету до групи переміщених освітніх закладів, що не розвиваються та потребують реорганізаційних змін.

Та це мало свої позитивні наслідки: реорганізація ЛНАУ обернулась на перспективний напрям розвитку.

Під час зустрічей керівництва вишу – в. о. ректора Брагінця М. В. (д-р. тех. наук, проф.), проректора Овчаренка О. А. (канд. тех. наук, доц.) – з представниками міністерства з’ясувалося, що єдиною претензією до університету є замала представленість його діяльності на теренах Луганської області. Хоча, перемістившись до Харкова та тільки-но поновивши повноцінний навчально-виховний процес, адміністрацією університету й було вжито заходів щодо проведення освітнього процесу в межах Луганською області, на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ» у с. Веселе Старобільського району, для обласної адміністрації ця ініціатива виявилася недостатньою.

Як повідомляють на офіційній сторінці ЛНАУ у Facebook, під час квітневої зустрічі представників ВНЗ з керівництвом Луганської ОДА було досягнуто ряд вигідних домовленостей. Головна серед них - рішення про створення кластеру аграрної освіти Луганщини, у який увійдуть аграрні ліцеї області під керівництвом Луганського національного аграрного університету. Створення такого кластеру забезпечить прискорення розвитку ефективної аграрної освіти на теренах області за всіма наявними в Україні освітніми рівнями відповідно до вимог інтеграції до Європейського освітнього простору.

Також ЛНАУ заручився підтримкою ЛОДА щодо допомоги в організації повноцінного навчального процесу для тих студентів нового набору, які виявлять бажання здобувати освіту виключно в межах області, зокрема на базі ВП «Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК ЛНАУ», що знаходиться у м. Старобільськ.

Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Григорійович Гарбуз наголосив, що ЛНАУ повинен і далі існувати як самостійний заклад вищої освіти, обов’язково залишивши своє звання – «Національний». Він підкреслив, що ЛОДА буде всіма силами боротися за це та підтримувати університет.

Отак, заручившись надійною підтримкою обласної адміністрації, Луганський національний аграрний університет буде робити тепер впевненіші та масштабніші кроки у відновленні своїх позицій провідного аграрного закладу Луганщини, заради забезпечення висококваліфікованими спеціалістами сільськогосподарське виробництво області та зростання економічної потужності країни у цілому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СНАУ співпрацюватиме з нідерландським університетом HAS

ЖНАЕУ вперше в історії потрапив до міжнародного рейтингу Scopus

 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>