МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нові перемоги українських школярів на міжнародних конкурсах
2018-05-14

11 проектів, що розробляли молоді українські винахідники, високо оцінили на міжнародному конкурсі з ІТ-проектів Infomatrix.

Зокрема, один з учасників – Ігор Меліхов, – отримав гран-прі та золоту медаль категорії «Програмування». Золоту медаль має також Іса Нафєєв в категорії «Гонки дронів».

2 срібних та 1 бронзову медаль завоювали учні у категорії «Комп’ютерне мистецтво». Решта школярів мають бронзові медалі: за короткометражний фільм Love conquers all, проекти «робот-пожежник», «космічна подорож», розробку платформи для створення соціальних мереж.

Цього року Infomatrix проводили у Румунії. В 11 категоріях змагались 1016 учасників з 46 країн, які представили 595 проектів.

Це не всі перемоги талановитих українських учнів за останній час. Нещодавно двоє чернівецьких учнів стали призерами на XXV конференції юних науковців ICYS-2018. Цього року змагання проводились у столиці Сербії – Белграді.Тарас Кузик та Максим Ліщинський, навчаються у Чернівецькому ліцеї №1. Підготовкою учнів до конференції займався переможець премії Global Teacher Prize Ukraine у 2017 році Пауль Пшеничка.

Тарас отримав призове золото за постер свого проекту, а бронзову медаль – за презентацію наукової роботи. Хлопець досліджував способи розділення матеріалів в залежності від їхньої поведінки на поверхні води. Проект допоможе правильно сортувати сміття, що потрапляє у стічні води.

Максим здобув бронзу за створення спрощеної моделі сонячних концентраторів.

На цьогорічній конференції змагались понад 190 учасників з 32 країн, а областями досліджень були фізика, математика, інформатика та екологія.

А от на Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки українські школярі вигадували, як прогодувати людство у 21 столітті. 

Тривали змагання два дні. Свої розробки тут представили школярі віком від 8 до 16 років. Усі винаходи були об’єднані аграрною темою.  Роботи мали переносити уявні овочі й фрукти.

Найсильнішими виявилися команди з Дніпра та Києва. Вони матимуть змогу представити Україну на Всесвітній олімпіаді з робототехніки в Таїланді.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року команда студентів магістерської програми з наук про дані Українського католицького університету перемогла у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen's International Innovation Challenge, що відбувся в Торонто.

РЕКОМЕНДУЄМО: Україна без сміття! Українські школи боротимуться за компост для переробки харчових продуктів

Джерело: http://studway.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>