МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Альтернативні джерела енергії для аграріїв: "Агроліга" побудує ТЕС на біомасі
2018-05-15

Аграрний сектор в Україні починає освоювати альтернативні джерела енергії. Восени цього року група компаній «Агроліга» восени 2018 року почне будівництво теплової електростанції на біомасі. ТЕС побудують в Новій Водолазі на території олієпресового заводу, що належить компанії.

Під будівництво цього об'єкта "Агроліга" вже виділила земельну ділянку розміром в 0,35 га, яка розташована на території олієпресового заводу. Таким чином ТЕС буде знаходиться в безпосередньо поряд із сировинною базою, наявними мережами та свердловиною з потрібним для ТЕС дебетом води.

Для аграрних компаній це відмінний механізм становлення енергетичної незалежності, спосіб економії і часткове вирішення екологічних проблем.

У компанії уточнили, що планують використовувати одну з найпоширеніших технологій зі спалювання лушпиння соняшнику. 

«У процесі перероблення соняшнику ми отримуємо досить великий відсоток відходів лушпиння (близько 14% всієї маси насіння соняшнику), що раніше вважалося відходами. Тож нами будуть придбані і встановлені два парові котелні агрегату, паропродуктивністю 16 т/год кожна і один конденсаційний паровий турбогенератор електричною потужністю 7 МВт, що створить для нас всі умови, щоб вийти на безвідходне виробництво», - відзначили в компанії.

На сьогодні «Агроліга» веде переговори з декількома електропередавальними організаціями для отримання найбільш вигідних технічних умов на підключення до електричних мереж. Уже підготовлено проект землеустрою, містобудівні умови та отримані обмеження, розглядаються пропозиції щодо фінансування. Загальна вартість проекту буде відома після отримання документації від проектантів.

«Будівельні роботи передбачається почати восени 2018 року, проте, обладнання буде замовлено вже незабаром, оскільки термін його виготовлення коливається між 7 і 10 місяцями», - розповідає представник компанії «Агроліга».

Як відомо, Група компаній «Агроліга» працює на українському ринку з 1992 р. Займається вирощуванням широкого спектра зернових культур, виробництвом рослинної олії і молочним тваринництвом.

Нагадаємо, 12 березня поточного року «Агроліга» зареєструвала ТОВ «Ейджіеленерджі» (AGL Energy) - компанію, яка й займеться виробництвом електроенергії з біопалива. Частка агрохолдингу в капіталі нової компанії становила 50%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Торгівля біопаливом в онлайн-режимі: в Україні з'явиться нова газова платформа

На Житомирщині вирощуватимуть енергетичну вербу для біопалива

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>