МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Agrofusion будує на Миколаївщині новий завод із виробництва томатного порошку
2018-05-15

Компанія Agrofusion, яка сьогодні є найбільшим українським вертикально інтегрованим виробником томатної пасти, має намір запустити фабрику з виробництва томатного порошку. Новий завод планують відкрити вже цього року в місті Снігурівка Миколаївської області.

Про це повідомив фінансовий директор компанії Іван Сакаль.

"У цьому році в Снігурівці будуємо фабрику з виробництва томатного порошку, оскільки це дуже популярний продукт. Зараз йде обговорення з міжнародними фінансовими установами. Сподіваємося через три роки приступити до будівництва четвертого томатопереробного заводу", - заявив він.

За його словами, обсяг інвестицій в новий завод складе близько 1,2-1,3 млрд грн. Також компанія розглядає можливість інвестувати 2 млрд грн в четвертий завод з перероблювання томатів.

Довідково
Agrofusion було засновано в 2007 році бізнесменом Сергієм Сипко, екс-співвласником компанії Сандора. До складу Agrofusion входять три заводи з виробництва томатної пасти загальною виробничою потужністю близько 750 тис. тонн томатів в сезон, а також агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють 25 тис. га зрошуваних земель, два тепличних господарства.

У 2017 році компанія розширила потужності й досягла показника 79,4 тис. тонн пасти (64,8 тис. Тонн у 2016 році). 70% продукції експортується в 35 країн.


Нагадаємо, що у вересні минулого року компанія ввела в експлуатацію третій завод із перероблювання томатів, який займається виробництвом органічної томатної пасти.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Відкрито першу в Україні станцію післязбиральної доробки томатів

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>