МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

За минулий рік в Україні зареєстровано 455 нових фермерських господарств
2018-05-15

В Україні спостерігається тенденція до збільшення кількості фермерських господарств. Про це заявили в Асоціації тваринників України.

Станом на 1 листопада 2017 року в Україні нараховувалося 34 137 фермерських господарств. Хоча в аналогічний період 2016 року фермерських господарств в Україні було 33 682. За рік кількість фермерських господарств збільшилася на 455.

"Все більше українців займаються фермерством. Про це переконливо свідчить офіційна статистика. Минулого року показник кількості фермерських господарств зріс на 1,3%. У нашій державі з’явилися нові 455 фермерські господарства, а це значить, що в Україні було вироблено більше якісної сільськогосподарської продукції. Якщо розвивається фермерство, розвиваються й українські села", - коментує Голова АТУ Ірина Паламар.

Паламар вважає, що збільшити темпи росту кількості фермерських господарств допоможе ефективна державна політика в агросекторі. Вже наприкінці року можна буде оцінити, наскільки виявилися ефективними та доступними програми державної підтримки фермерства на 2018 рік, на фінансування яких державою було виділено 1 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "День фермера" - офіційно затверджене свято аграріїв

План державної підтримки фермерів на наступні три роки

Державою схвалено нову концепцію розвитку фермерських господарств

Джерело: http://www.ait-magazine.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>