МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Бізон-Тех» вийшов на ринок сільськогосподарської техніки як офіційний представник Massey Ferguson
2018-05-16

Один із лідерів ринку з постачання насіння, засобів захисту рослин та добрив — компанія «Бізон-Тех», що входить до групи компаній BKW, відкрила новий напрямок діяльності — продаж та сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки.

З 14 травня компанія отримала статус офіційного дистриб'ютора бренду Massey Ferguson корпорації AGCO в Західному регіоні.

«Ми в прямому сенсі додали собі потужності, ставши офіційним дистриб'ютором техніки Massey Ferguson. Тепер ми ближче до нашої мети — бути провідним і універсальним постачальником матеріально-технічних ресурсів та сервісів для аграріїв», — поділився власник групи компаній BKW Group Вадим Коверник.

Відтепер аграрії Львівської та Тернопільських областей можуть отримати якісну сервісну підтримку, придбати нову техніку і оригінальні запасні частини брендів Massey Ferguson.

Команда фахівців пройшла необхідне навчання з технікою Massey Ferguson та готова надати покупцям якісне обслуговування.«Ми прагнули сформувати всю необхідну структуру до нового 2018 сезону. Тому в цьому регіоні для аграріїв буде доступний сервісний центр і склад запасних частин. Вся компанія має репутацію оперативної і гнучкої структури на ринку. Для нашої команди це великий виклик, який ми маємо намір виправдати», — підкреслив керівник напрямку «Техніка» в компанії «Бізон-Тех» Віталій Денисенко.

Додаткову інформацію можна отримати у регіональних представників компанії, а також переглянути на офіційному сайті Bizon-Tech.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року компанія "Бізон-Тех" відкрила офіс у Києві, куди перенесла функції головного офісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: AGCO реалізовуватиме в Україні трактори VALTRA  

АІС стане офіційним дилером тракторів "БЕЛАРУС"

Найтитулованіша техніка повертається в Україну: "Астра" стала офіційним дилером VALTRA T

Американський малогабаритний трактор OGGUN українського виробництва

За матеріалами: http://traktorist.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>