МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Університет Флориди - ТОП- 10 найкращих міжнародних аграрних ВНЗ
2016-06-03

Університет Флориди (University of Florida), США  за даними Thomson Reuters (Томсон Ройтерс), що є світовим лідером у постачанні аналітичної інформації, займає  восьму сходинку у рейтингу найкращих  аграрних вищих навчальних закладів світу.

Університет Флориди є державною установою, яка була заснована у 1853 р..  З моменту заснування Університет розширював коло навчальних галузей, і зараз, станом на 2016 рік, до його структури входять: інженерне училище, вища школа бізнесу, юридичний та медичний коледжі. Найбільш популярними спеціальностями є соціальні наук, інженерія, бізнес, менеджмент, маркетинг, і біологія та біомедичні науки. Зважаючи на багату історію університету, можна зазначити, що багато з його випускники дістали свою зірку з неба, - серед них були сенатори, бізнесмени, лікарі, спортсмени та телеведучі.Одним з плюсів університету Флориди є розвинений механізм допомоги у працевлаштуванні своїм студентам, - багато комерційних партнерів ласкаво запрошують студентів та випускників, як на практику так і на оплачувану роботу, що виділяє університет з поміж інших завдяки безцінним можливостям здобуття практичних навичок.
Університет також виділяється своїм інноваційним підходом до навчального процессу. Запорукою успіху у цьому напрямку є безпосередня зацікавленість керівництва та професорсько-викладацького складу в навчальних успіхах своїх студентів. Саме для цього, максимальне співвідношення кількості студентів до кількості викладачів в Університеті Флориди становить 21: 1, що забезпечує детальний контроль за успішністю кожного студента. Нерідко для цього проводиться щорічне опитування серед першокурсників та визначається середній показник задоволеності студентів – у 2015 р. він становив 95,8%.

Університет Флориди пропонує  своїм іноземним студентам ряд послуг таких як репетиторство, поселення, медичне обслуговування і медичне страхування. Студентське містечко Університету займає 2000 га, і саме завдяки цьому також немає жодних проблем щодо розміщення студентів у кампуси. Університет також гарантує безпеку -  від цілодобового патрульного нагляду, 24-годинної гарячої лінії до освітлених тротуарів, а також контрольованого доступу до гуртожитків.
Якщо Ви хочете подати вступну заявку, Вам необхідно запам’ятати,  що крайній термін - 1 листопада.

ВАКАНСІЇ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ АГРАРНИХ ВУЗІВ

Автор статті: Тетяна Чайковська
 
Джерело: http://www.ufl.edu/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>