МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Компанія BASF реставрує архітектурні пам’ятки національного значення
2018-05-16

Цього року агропідрозділ компанії BASF починає реставрацію об’єктів вхідної групи Шарівського палацово-паркового комплексу, видатної пам’ятки української архітектури ХІХ ст., що розташована на Харківщині. 

Реалізація проекту частково є рекламною акцією нового продукту компанії BASF - препарату Архітект™, який вперше було представлено на українському ринку у 2017 році.

Інноваційний продукт для захисту соняшника комбінує характеристики морфорегулятора та фунгіциду, оптимізує архітектоніку рослини. Унікальні переваги препарату надихнули ініціаторів проекту подбати не лише про українські лани соняшнику, але й про одну з українських архітектурних пам’яток, привернути увагу до проблеми збереження та відновлення нашої історичної спадщини.Саме завдяки активному застосуванню препарату українськими аграріями вдалося реалізувати даний проект. Адже 25 гривень від продажу кожного літру Архітект™ будуть перераховані на проведення реставраційних робіт обраних об’єктів.«Глобальна мета BASF полягає не лише у відновленні одного архітектурного об'єкта. Ми сподіваємося привернути увагу українців та всього світу до проблеми збереження національно-культурного багатства. Ми прагнемо надихнути українців доглядати за своїми врожайними ланами, родючими землями та історичною спадщиною, дбати про них і любити», — коментує Тіберіу Діма, керівник агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Реставрація об’єктів здійснюється у партнерстві з проектом «Знайдено в Україні» в рамках ініціативи «12 вартових». Автори проекту переконані, що початок реставрації такої історично-культурної пам’ятки - важливий крок до відродження туристичної культури України, розвитку відповідального ставлення до національної спадщини, як архітектурної, так і аграрної.«За 4 роки ми проїхали Україною близько 250 тис. км, відвідали кожен старий замок, побували біля кожної зруйнованої фортеці. Самотні будівлі, нікому не потрібні та покинуті, стоять на останньому витку свого розвитку.У 2017 році ми ініціювали проект «12 вартових». Його мета – зберегти 12 українських замків, яким загрожує руйнування. Ми прагнемо відзначити цю проблему та залучити всі необхідні ресурси, щоб зупинити масштаб архітектурних втрат. Я дуже вдячна компанії BASF та передовим аграріям країни за теперішній та майбутній вклад кожного в реалізацію нашої спільної цілі», — коментує автор проекту «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна.

Довідково
Продуктовий портфель компанії BASF складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2017 році обсяг продажів концерну склав 64,5 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (BAS). З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися на сайті компанії.

Нагадаємо, наприкінці минулого року міжнародна компанія BASF і «ОТП Банк» запустили партнерську програму фінансування українських аграріїв «Разом вигідніше».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 студентів і випускників аграрних ВНЗ проходять стажування в компанії BASF

BASF продовжує купувати BAYER: цього разу компанія придбає інновації на суму 1,7 млрд євро


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>