МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

FAO боротиметься з деградацією ґрунтів в Україні
2018-05-16

FAO запускає в Україні новий проект, який допоможе досягти балансу між процесами деградації землі та її природним і штучним відновленням.

Мета проекту із боротьби з деградацією ґрунтів – досягнення нульового рівня деградації земель, повідомляють в прес-службі FAO. 

«Новий проект повинен допомогти Україні досягти балансу між процесами деградації землі та її природним і штучним відновленням. Для його реалізації передбачено три роки для вдосконалення законодавчої та інституційної структури й практичної реалізації методів інтегрованого управління природними ресурсами.

Крім того, проект буде працювати над упровадженням стандартів у питаннях висаджування лінійного типу захисних лісосмуг на основі характеристик ґрунтів і природних зон, а також над поширенням кліматоорієнтованого сільського господарства як загального підходу до ведення сільськогосподарської діяльності», – ідеться в повідомленні.

Проект передбачає відновлення стійкості виробничих ґрунтів на демонстраційній площі в 7500 га. Демонстраційні заходи заплановані в Київській, Харківській і Миколаївській областях – на територіях, які представляють різні природні й кліматичні зони. Учасниками демонстраційних заходів будуть Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки й технологій сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорелого, ТОВ «Агродженерейшн» і окремі територіальні громади. Надалі проект планують запустити й в інших регіонах України.

«Збереження і захист ріллі від деградації та спустелювання – національний пріоритет в Україні та необхідна умова для забезпечення стабільного розвитку сільськогосподарських земель і зменшення бідності в сільській місцевості. Відомо, що площа деградованих земель зросла з 70000 до 100000 га на рік протягом останнього десятиліття. Тож поточний проект буде підтримувати впровадження інноваційного моніторингу, інтенсивну реалізацію кліматоорієнтованого сільського господарства, тісно співпрацювати з агровиробниками, проводити навчання та інші інформаційні кампанії з питань відновлення деградованих ландшафтів», – зазначив координатор програм розвитку FAO Михайло Малков. 

Фінансування проекту здійснюється коштом FAO. Завершення проекту заплановано на кінець 2021 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФАО та Unilever разом боротимуться з втратами продовольства у світі

ФАО об'єднає фермерів маріупольського краю в єдиний кооператив

ФАО профінансує створення трьох молочних кооперативів на Луганщині

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>