МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Аграрна біржа: практика, стажування та працевлаштування
2016-06-09

Завдяки співпраці Національного університету біоресурсів і природокористування України та Аграрної біржі нові можливості відкриваються для молоді, яка прагне отримати якісний досвід роботи на біржовому ринку.

По завершенню начального року випускники ВУЗів активно долучаються до процесу пошуку роботи. І як завжди на заваді постає відсутність досвіду роботи. В рамках постійної співпраці з НУБіП України, Аграрна біржа лояльно відноситься до студентів та пропонує роками апробовану літню програму стажування, яка дозволяє молодим пошукачам в майбутньому затвердитись в якості затребуваних професіоналів.

Для тих, хто вирішить розвиватися далі у професійному вдосконаленні як фахівець біржової діяльності, стажування на базі Аграрної біржі стає базисом для подальшого працевлаштування.

Аграрна біржа виступає активною площадкою для підвищення рівня компетентності для молодих та перспективних студентів на біржовому ринку та на базі практики готова надавати консультаційну допомогу розробки бізнес планів та цікавих проектів для роботи на аграрному біржовому ринку.
Джерело: http://agrex.gov.ua/birzhoviy-start-praktika-stazhuvannya-ta-pratsevlashtuvannya/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>