МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Супермаркети Німеччини провели оригінальну акцію на захист бджіл
2018-05-22

Оригінальну акцію провели власники супермаркету в Німеччині, щоб звернути увагу людей на важливу роль комах-запилювачів. Мережа супермакетів PENNY в місті Лангенхаген провела акцію на захист бджіл, прибравши зі своїх прилавків всі продукти, при виробництві які необхідні комахи-запилювачі. 

Виявилось, що з 2500 найменування продукції близько 60 відсотків прямо або побічно залежать від запилення комах. 

«Я був вражений, побачивши список. Ніхто не знає, скільки продуктів зникне, якщо не буде комах-запилювачів », - сказав представник торгового відділу, який брав участь в акції. 

Таким чином, торговельна мережа хотіла підтримати заборону на використання неонікотиноїдів в ЄС. 

Однак виконавчий директор природоохоронної німецької організації NABU, Лейф Міллер розкритикував акцію і назвав її «парадоксальною». Він пояснив, що сільське господарство, хоча і залежить частково від комах-запилювачів, але також є одним із головних чинників їх зникнення. 

Бджоли є третім найважливішими сільськогосподарськими тваринами для людей після великої рогатої худоби й свиней. Більш як 85 відсотків диких і культурних рослин у світі залежать від запилення бджолами, а також іншими видами комах. Було підраховано, що економічні вигоди від диких бджіл, метеликів та інших комах можуть становити до 500 млрд євро для виробників зернових культур у всьому світі, маючи на увазі, що комахи виконують свою роботу абсолютно безкоштовно.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Чи дадуть урожай перші дерева запилені дронами

Чи здатні крихітні дрони замінити справжніх бджіл

Джерело: http://www.agroxxi.ru

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>