МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Відбулася V Міжнародна конференція гравців аграрного бізнесу Agri Invest Forum
2018-05-23

16 травня 2018 року відбулася V Міжнародна конференція гравців аграрного бізнесу Agri Invest Forum, в ході якої учасники обговорили ефективну взаємодію держави і аграрного бізнесу.

Agri Invest Forum об'єднав понад 1000 учасників. На події були присутні представники ключових міністерств, народні депутати України, представники посольств та міжнародних організацій. У форумі взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик та начальник управління соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення зазначеного департаменту Костянтин Довгаль.В рамках своєї секції про інструменти фінансування і управління ризиками Оксана Крижанівська, старший партнер ALEXANDROV&PARTNERS, розкрила тему «Залучення іноземних інвестицій в аграрний сектор України. Юридичні аспекти роботи з іноземним інвестором». Обговорювана тема викликала величезний інтерес аудиторії і завершилася численними питаннями від слухачів.Головна тема заходу стосувалась ефективної взаємодії держави і аграрного бізнесу. Під час форуму відбулися панельні дискусії щодо відміни відшкодування експортного ПДВ для олійних культур: сої та ріпаку, щодо митної політики на ввезення мінеральних добрив, щодо відкриття ринку землі.

Іншими важливими темами до обговорення стали рішення для оптимізації ведення бізнесу й інструменти фінансування та управління ризиками. Одним із фінансових рішень було представлено проектом IFC Аграрні розписки в Україні.Слід зазначити, що Київська область у 2018 займає лідируючу позицію по укладенню аграрних розписок. Так, з початку року аграріями області вже укладено 14 аграрних розписок.
Джерело: https://www.dapr.kiev.ua/novyny-departamentu/agri-invest-forum-2018

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>