МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

UKRAVIT відкриє першу в Україні наукову платформу світового рівня
2018-05-24

7 та 8 червня в Черкасах відбудеться відкриття Науково-дослідного інституту UKRAVIT  «Інститут здоров'я рослин» (Crop Care Institute) - першої в Україні наукової платформи світового рівня з досліджень у сфері агро.

«Інститут здоров’я рослин» — це унікальний проект, який дозволить аграріям будувати свій бізнес на основі інноваційних наукових технологій. Функціонально він поєднає фундаментальні та галузеві дослідження, агробіологічний сервіс та навчально-наукову роботу.

В UKRAVIT переконані — вже найближчим часом «Інститут здоров’я рослин» стане осередком «Спілки агронауковців України», яка об’єднає всіх учених галузі задля спільних проектів та досліджень. У ході роботи Інститут співпрацюватиме зі світовими НДІ та аналітичними лабораторіями.

Цікаво, що всі розробки тестуватимуть в унікальному демоцентрі, який являє собою комплекс підземних теплиць, фітотронних кімнат та кліматичних камер. Це дозволить вирощувати культури в реальних умовах упродовж всього року. Протестовані препарати запускатимуться у виробництво на «Фабриці агрохімікатів».

Інститут працюватиме у форматі «Green Chemistry» (зелена хімія). Це прогресивний підхід, який передбачає дбайливе ставлення до природи й максимальне зменшення використання шкідливих компонентів.

«Сільське господарство — відновлювальна галузь, яка дасть людям майбутнього можливість виробляти практично будь-що. Використовуючи її як базу сировини, можна працювати у сферах фармацевтики, мікробіології, біохімії, будівельних матеріалів, відновлюваної енергетики і багатьох інших», — відзначає Віталій Ільченко, власник ГК UKRAVIT.

Як повідомлялось раніше, на початку до роботи в інституті планують  долучити 50 молодих вчених з України, яким будуть надані усі умови для розвитку.

"Інститут здоров'я рослин" є частиною більш масшабного проекту  Ukravit - Інноваційного біотехнологічного агроіндустріального парку

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>