МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Волині фермери об'єднаються в єдиний горіховий кооператив
2018-05-25

У Волинській області планують створити обслуговчий кооператив, який буде спеціалізуватися на вирощуванні та реалізації фундука. 

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку обладміністрації.

21 травня відбулася перша робоча зустріч ініціативної групи, в ході якої учасники активно обговорювали актуальні питання створення кооперативу. Участь в зустрічі взяли представники влади, галузеві спеціалісти, координатори проекту та троє потенційних членів кооперативу.

Як зазначається в повідомленні, окрім вирощування фундука, кооператив буде спеціалізуватися на вирощуванні супутньої нішової культури – ревеню.

Члени робочої групи отримали пакет документів для ознайомлення та були проінформовані про можливості фінансової підтримки з обласного та державного бюджетів. Наступна зустріч запланована на 28 травня для підписання протоколу намірів та угоди про співпрацю в рамках проекту.

Дана ініціатива реалізується в рамках проекту «Ключ до успіху. Покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області України й Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації».

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Медово-горіхове об'єднання: новий інноваційний кластер на Дніпропетровщині

Поодинці вести сільське господарство невигідно або Приклад успішної кооперації

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>