МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні будуть збирати китайські трактори YTO
2018-05-30

Трактори китайської компанії YTO Group Corporation будуть виробляти в Україні. 

Нещодавно керівний склад «Укрсільгоспмаш» і Херсонський машинобудівний завод відвідали виробничі потужності найбільшого виробника тракторів YTO в Китаї.

Метою цієї поїздки було налагодження тривалих відносин, і як результат, був підписаний довгостроковий контракт про співпрацю з першими особами компанії з перспективою постачання компонентів і подальшою організацією виробництва тракторів в Україні на виробничих потужностях Херсонського машинобудівного заводу. 

Під час візиту представники української делегації були вражені потужностями китайського заводу та швидкістю виконання робіт.

«Виробничі потужності YTO захоплюють своїми масштабами та налагодженням технологічного процесу. Нова роботизована лінія зі складання двигунів дозволяє виконувати будівельні роботи без врахування людського фактора, - розповіла директор компанії «Укрсельгоспмаш» Світлана Олійник. - На виробництві складають 80 тракторів! У рік - 160 тисяч! 1 трактор збирається за 2-3 хвилини! 70% обладнання є європейським. Встановлено німецька лінія обробних центрів з виробництва коробки передач для тракторів. Випробувальна лінія в 1200 кв.м. - відчувають запчастини, двигуни, трактора потужністю до 600 к.с. Здійснюється перевірка на шуми, вібрацію, в умовах високої, низької температури, з підвищеною вологістю. Багаторівневий контроль якості дозволяє отримати високоякісний товар."

Як йдеться у повідомленні прес-служби компанії, вже у 2018 році «Херсонський машинобудівний завод» планує випустити понад 50 зернозбиральних комбайнів 5-го класу продуктивності Skif-280 Superior.

Херсонське підприємство є дилером китайського виробника з 1 січня 2018 року.

«Укрсільгоспмаш» – головна компанія двох найбільших в Україні підприємств в галузі вітчизняного сільгоспмашинобудування — ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» і ТОВ НВП «БілоцерківМАЗ». Підприємство має власну розвинену торговельну мережу в усіх регіонах України та налічує понад 20 торгово-виставкових майданчиків.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: На базі індустріального парку "Біла Церква" налагодять виробництво китайських тракторів

За матеріалами: http://propozitsiya.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>