МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Конкурс від USAID на участь в найбільшій азійській плодоовочевій виставці Asia Fruit Logistica’2018
2018-05-30

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS) підтримає участь п’яти українських малих чи середніх агропідприємств (МСП) у найбільшій азійській виставці плодоовочевої продукції – Asia Fruit Logistica’2018. USAID запрошує зацікавлених МСП-виробників і переробників фруктів, ягід та овочів подавати заявки на участь.

Виставка Asia Fruit Logistica’2018 відбудеться в Гонконзі 5-7 вересня 2018 року. Asia Fruit Logistica є єдиною щорічною міжнародною торговельною виставкою в секторі фруктів та овочів, що сфокусована на виробництві свіжої продукції, а також на продуктах із неї. Виставка об’єднує ключових гравців бізнесу з усього світу, що робить цей захід корисним як для відвідувачів, так і для учасників. Участь у заході дає можливість тримати руку на пульсі останніх тенденцій на мінливому ринку свіжих продуктів, встановлювати нові ділові контакти та розвивати бізнес.Офіційним організатором участі української делегації у виставці Asia Fruit Logistica’2018 виступає Асоціація «Укрсадпром».

Проект ARDS відшкодує відібраним українським учасникам виставки витрати на оренду виставкового стенда стандартної забудови (30 кв. м) і дизайнерське оформлення стенду та розробку і публікацію маркетингових матеріалів.

Вимоги до учасників:
  • МСП, СОК або агрегатор із підтвердженим досвідом експорту свіжих фруктів, ягід, овочів.
  • Наявність сертифікату Global G.A.P., для компаній-агрегаторів – наявність договорів з сертифікованими компаніями-виробниками.
  • Наявність англомовної версії сайту з переліком пропонованої продукції та технічних можливостей.
  • Наявність постійного англомовного персоналу з продажів.
  • Зобов’язання направити одного англомовного представника компанії на стенд.
  • Зобов’язання розмістити зразки свіжої продукції на стенді власним коштом.
  • Підтвердження обсягів власної продукції, не менше 100 т для ягід, 500 т для кісточкових фруктів та 1000 т для зерняткових фруктів і овочів стабільної якості.
  • Наявність або підтвердження використання потужностей із передпродажної підготовки продукції (автоматичне сортування, пакування, контроль якості).
  • Готовність сплатити решту витрат на участь у виставці, зокрема, переліт і проживання. Орієнтовно ці витрати складуть 1000 дол. США за переліт в обидві сторони та 150 дол. США на добу за проживання.

Загалом для участі у виставці Asia Fruit Logistica’2018 будуть відібрані 5 учасників.

Заявки у довільній формі обсягом не більше 2 сторінок ви можете надіслати на адресу: ards.office@ukraineards.com не пізніше 15 червня 2018 року. До розгляду будуть допущені заявки від учасників, які повністю відповідають умовам конкурсу.


Компанії, що пройдуть попередній відбір, будуть запрошені зробити 15-хвилинну презентацію компанії англійською мовою під час засідання конкурсної комісії в Києві. Для учасників з інших міст України можлива презентація через Skype.

Докладніша інформація про проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS) за посиланням.

Нагадаємо, що минулого року за перший день участі в міжнародній виставці Asia Fruit Logistica 2017 українці отримали замовлень на більш ніж 34 000 тонн яблук нового врожаю – 14 000 тонн для європейських покупців і 20 000 тонн для азіатських.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Клуб стратегічних партнерів плодоовочевого ринку.  Syngenta та USAID запрошують українських аграріїв до участі в новому проекті

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>