МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В занедбаних цехах сокового заводу на Одещині налагоджують виробництво медово-горіхової пасти
2018-05-31

Незабаром в приміщеннях покинутих цехів занедбаного сокового заводу в Одеській області буде встановлено повний комплекс машин з доопрацювання горіха й фасування меду та медово-горіхових паст. Про це розповів технолог кооперативу «Горіх Причорномор’я» Максим Перепелиця.

Також він повідомив, що на заводі вже встановили дві машини для миття продукції, які вдосконалять під специфіку роботи з горіхом і шипшиною.

На виробництві за допомогою спеціальних машин горіх очищатимуть від м'якуша, колотимуть, а потім закладатимуть в сушарку періодичної дії, яку будуть монтувати першою. Її потужність складе 5 т горіхів на добу. Горіхи будуть закладати партіями по 150-200 кг і сушити при температурі 25-30°C. Таким чином, на кожну партію витрачатимуть близько 12 годин. За словами технолога, якщо температуру підвищити хоча б до 33–34°C, почне виділятися горіхове масло, яке окислює горіх і надає йому гіркоти.

В майбутньому планують встановити сушарку безперервної дії, в яку можна буде довантажувати горіх і вивантажувати в міру висихання. Всього на виробництві буде встановлено три сушарки загальною потужністю 15 т/добу.

Для зберігання горіхи будуть знезаражувати озоном.

Також буде змонтовано лінію для фасування меду і медово-горіхових і медово-фундукових паст.

Найближчим часом підприємство планує впровадити стандарти GlobalGAP, а також сформувати штат з 20–30 співробітників.

За словами представників кооперативу, їх підприємство з доопрацювання горіха і виготовлення медово-горіхових продуктів буде єдиним подібним в Україні. Тому його потужності заздалегідь передбачені не тільки на врожай, зібраний у кооперативі, а й на надання послуг з доопрацювання, сушки та зберігання горіха інших виробників з південних областей.

Нагадаємо, що цього року на Вінниччині відновив роботу цукровий завод, що стояв багато років

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ОПЗ відновили виробництво після тримісячного простою

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>