МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Куди аграрію сходити в червні: 11 цікавих і корисних подій для вас
2018-06-04

Початок літа відзначиться для українських аграріїв рядом цікавих подій як загальноукраїнського, так і міжнародного масштабу. Розплануйте своє літо, щоб провести його з користю та дізнатись більше корисної інформації для успішного ведення бізнесу. Ось події для вашого календаря. Вибираємо, реєструємося.


5 червня: Міжнародний конгрес "Прибуткове свинарство" (Київ) 


На заході обговорять державне регулювання та підтримку свинарства, забезпечення і контроль епізоотичного добробуту в Україні. Також буде дано прогноз розвитку вітчизняного свинарства, а іноземні гості розкажуть про успішні практики в їхніх країнах. Будуть представники з Данії та Німеччини. 

Всю програму шукайте тут. Вартість: від 3 до 9 тис. грн.


7 червня: AgTech Forum 2018 (Київ) 


Цього року подія присвячена технологіям для малого та середнього бізнесу. Програмні продукти, технологічні послуги, технічні рішення, інтернет-портали - про все це говоритимуть на форумі. 

Родзинкою можна назвати приїзд восьми команд із Франції, які приєднаються до українських проектів на AgTech Startup Valley. На зустріч з французами окрема реєстраціяAgTech Forum 2018 - відмінний шанс продуктивно поспілкуватися між собою для агровиробників, переробників, трейдерів, представників технологічного сектора, агросервісних, консалтингових і дистриб'юторських компаній, ІТ-компаній і системних інтеграторів, банків, фінансових і страхових компаній з різних куточків України. 

Подія безкоштовна. Деталі шукайте тут


7 червня: Конференція "Живлення рослин. Інноваційні агротехнологічні рішення" (Київ)


Ця конференція відбудеться в рамках виставки "Агро 2018". Будуть підбиті підсумки посівної кампанії 2018 року з технологіями від проекту FreeFarm. Також будуть розглянуті питання про управління вегетаціями й азотом, установці для приготування розчинів добрив, технологічні аспекти приготування індивідуальних розчинів для кожного поля та багато іншого. 

Вартість участі в конференції - 1000 грн. Також обов'язкова попередня реєстрація


8 червня: Український агропромисловий інвестиційний вечір (Київ) 


Захід пройде - на секундочку! - на лайнері. Учасники форуму обговорять глобальні тенденції та нові ідеї розвитку аграрного сектора, залучення фінансування та інвестицій, а також історії успіху від провідних виробників. Запрошують як компанії, так і інвесторів та банкірів. Вартість немаленька: від 10 до 20 тис. грн. Це ж лайнер, панове! Деталі тут, а ось реєстрація


8 червня: Конференція "ТЕХНОмаркетинг" (Київ) 
Тут дізнаєтесь про всі секрети ефективного просування та позиціювання бренду - важливий аспект агробізнесу. Скільки грошей витрачає компанія на маркетинг? Ефективність і рейтинг засобів просування? Чи витримають маркетингові бюджети таку кількість виставок? Детально розберемося на конференції "ТЕХНОмаркетинг"

Захід платний: від 2 до 3 тис. гривень. Деталі тут
 

8 червня: Agro Innovations Forum 2018 (Київ) 
У рамках виставки Агро-2018 відбудеться перший Міжнародний форум аграрних інновацій "Agroinnovations 2018". Представники інноваційних підприємств США, Франції, Ізраїлю, Китаю та України поділяться досвідом впровадження нових технологій у сфері точного землеробства і Digital агробізнесу. У спеціальній демозоні форуму можна буде ознайомитись з успішними кейсами на ринку України, подивитися презентацію нових продуктів і познайомитися з інноваційними проектами. 

Участь безкоштовна, але потрібна реєстрація


14 червня: Аграрна конференція фахівців із закупівель (Київ) 


Увагу сконцентрують на питаннях побудови системи закупівель в агрокомпанії та діджиталізації закупівель. Однак буде цілий блок більш значущих питань: яка особливість закупівель для сільськогосподарського виробництва, як налагодити роботу з постачальниками й отримати кращу ціну та інше. 

Найголовніше, що хочуть донести слухачам конференції - система закупівель агрокомпанії повинна мати стратегію, навіть якщо сам механізм закупівель дуже простий. 

Вартість: 3500-4000 грн. Деталі та реєстрація тут.


21-22 червня: AGROPOWER (БІОГАЗ, Київ) 


Буде корисно для всіх, хто шукає рішення утилізації відходів, зменшення собівартості енергоресурсів, збільшення рентабельності сільськогосподарського виробництва та окупності інвестиційних проектів. Перший день - інформаційний. Тут ви дізнаєтеся про те, які перспективні галузі сільського господарства для біогазу, ознайомитеся з деталями "зеленого" тарифу, можливостями й перевагами застосування біогазового комплексу. Всі теми вказані тут

В ході другого дня передбачено відвідування біогазового комплексу. 

Ціна участі: від 3 до 4 тис. грн. Реєстрація тут


21-22 червня: Органічне рослинництво 2018 (Полтава) 


У перший день запланована конференція. Будуть залучені провідні агрономи та консультанти. Обговорення торкнеться теми агротехніки й контролю бур'янів, харчування та сівозміни, насіння і захисту посівів. Також керівники і власники провідних господарств, які вже понад 5 років успішно впроваджують органічне виробництво, поділяться своїм досвідом. 

В другий день буде проходити День поля. Учасники зможуть відвідати та порівняти посіви 12 сортів озимої пшениці й побачити, як компанія працює з сидеральними культурами, заготовлює компост і живить ґрунт. 

Вартість: 1800 - 3600 грн. Зареєструватися можна тут
 

27 червня: Smart Agro Sales Forum (Київ) 


Ви дізнаєтеся про всі тонкощі в управлінні продажами, впровадженні передових світових технологій, автоматизації клієнтського сервісу. На подію зберуться компанії з ключових галузей агроекономіки, фермери, підприємці, включаючи представників ТОП-100 провідних компаній України, малого та середнього бізнесу, а також яскравих стартапів. 

Вартість квитка - 999 грн з ПДВ. Детальніше тут


27 червня: Семінар "Нішові культури.Проблеми й перспективи" (Київ) 


Програми поки що немає. Скоро з'явиться тут


Бонус для стартапів 


6 червня: Мітап Hardware Bootcamp (Київ) 

Для молодих підприємців є можливість позмагатися за $ 300 тис. І квиток на 8-му конференцію Wolves Summit, яка пройде у Варшаві восени. Тут детально розписані три причини, чому вам варто відвідати цей захід. 
Безкоштовно.

Джерело: http://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.07.2019
Горіховоди Херсонщини об'єднаються в окрему асоціацію
У Херсоні відбувся круглий стіл з питань вирощування та реалізації волоського горіха
22.07.2019
LNZ Group переходить в онлайн-режим
Компанія вирішила створити власний аграрний інтернет-магазин аби надавати продукцію без посередників
22.07.2019
Квіти можуть стати альтернативою пестицидам
Вчені доводять, що в органічному землеробстві квіти можуть слугувати альтернативою пестицидам завдяки привабленню корисних комах

Статті

всі статті >>
11.07.2019
В ХДАУ будують “розумну” теплицю, де всіма процесами керуватиме комп'ютер
В теплиці площею 180 м² студентів навчатимуть працювати з новітньою спеціалізованою технікою
11.07.2019
Як веганство допомагає відновити індустрію гороху в США
В правильному місці в правильний час: Сьогодні все більше американських фермерів розглядають горох як генератор доходу 
01.07.2019
Як розвивати агростартапи. Досвід Німеччини
Зараз Німеччина займає 4 місце серед усіх країн ЄС за обсягом інвестицій в агропромисловість