МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Куди аграрію сходити в червні: 11 цікавих і корисних подій для вас
2018-06-04

Початок літа відзначиться для українських аграріїв рядом цікавих подій як загальноукраїнського, так і міжнародного масштабу. Розплануйте своє літо, щоб провести його з користю та дізнатись більше корисної інформації для успішного ведення бізнесу. Ось події для вашого календаря. Вибираємо, реєструємося.


5 червня: Міжнародний конгрес "Прибуткове свинарство" (Київ) 


На заході обговорять державне регулювання та підтримку свинарства, забезпечення і контроль епізоотичного добробуту в Україні. Також буде дано прогноз розвитку вітчизняного свинарства, а іноземні гості розкажуть про успішні практики в їхніх країнах. Будуть представники з Данії та Німеччини. 

Всю програму шукайте тут. Вартість: від 3 до 9 тис. грн.


7 червня: AgTech Forum 2018 (Київ) 


Цього року подія присвячена технологіям для малого та середнього бізнесу. Програмні продукти, технологічні послуги, технічні рішення, інтернет-портали - про все це говоритимуть на форумі. 

Родзинкою можна назвати приїзд восьми команд із Франції, які приєднаються до українських проектів на AgTech Startup Valley. На зустріч з французами окрема реєстраціяAgTech Forum 2018 - відмінний шанс продуктивно поспілкуватися між собою для агровиробників, переробників, трейдерів, представників технологічного сектора, агросервісних, консалтингових і дистриб'юторських компаній, ІТ-компаній і системних інтеграторів, банків, фінансових і страхових компаній з різних куточків України. 

Подія безкоштовна. Деталі шукайте тут


7 червня: Конференція "Живлення рослин. Інноваційні агротехнологічні рішення" (Київ)


Ця конференція відбудеться в рамках виставки "Агро 2018". Будуть підбиті підсумки посівної кампанії 2018 року з технологіями від проекту FreeFarm. Також будуть розглянуті питання про управління вегетаціями й азотом, установці для приготування розчинів добрив, технологічні аспекти приготування індивідуальних розчинів для кожного поля та багато іншого. 

Вартість участі в конференції - 1000 грн. Також обов'язкова попередня реєстрація


8 червня: Український агропромисловий інвестиційний вечір (Київ) 


Захід пройде - на секундочку! - на лайнері. Учасники форуму обговорять глобальні тенденції та нові ідеї розвитку аграрного сектора, залучення фінансування та інвестицій, а також історії успіху від провідних виробників. Запрошують як компанії, так і інвесторів та банкірів. Вартість немаленька: від 10 до 20 тис. грн. Це ж лайнер, панове! Деталі тут, а ось реєстрація


8 червня: Конференція "ТЕХНОмаркетинг" (Київ) 
Тут дізнаєтесь про всі секрети ефективного просування та позиціювання бренду - важливий аспект агробізнесу. Скільки грошей витрачає компанія на маркетинг? Ефективність і рейтинг засобів просування? Чи витримають маркетингові бюджети таку кількість виставок? Детально розберемося на конференції "ТЕХНОмаркетинг"

Захід платний: від 2 до 3 тис. гривень. Деталі тут
 

8 червня: Agro Innovations Forum 2018 (Київ) 
У рамках виставки Агро-2018 відбудеться перший Міжнародний форум аграрних інновацій "Agroinnovations 2018". Представники інноваційних підприємств США, Франції, Ізраїлю, Китаю та України поділяться досвідом впровадження нових технологій у сфері точного землеробства і Digital агробізнесу. У спеціальній демозоні форуму можна буде ознайомитись з успішними кейсами на ринку України, подивитися презентацію нових продуктів і познайомитися з інноваційними проектами. 

Участь безкоштовна, але потрібна реєстрація


14 червня: Аграрна конференція фахівців із закупівель (Київ) 


Увагу сконцентрують на питаннях побудови системи закупівель в агрокомпанії та діджиталізації закупівель. Однак буде цілий блок більш значущих питань: яка особливість закупівель для сільськогосподарського виробництва, як налагодити роботу з постачальниками й отримати кращу ціну та інше. 

Найголовніше, що хочуть донести слухачам конференції - система закупівель агрокомпанії повинна мати стратегію, навіть якщо сам механізм закупівель дуже простий. 

Вартість: 3500-4000 грн. Деталі та реєстрація тут.


21-22 червня: AGROPOWER (БІОГАЗ, Київ) 


Буде корисно для всіх, хто шукає рішення утилізації відходів, зменшення собівартості енергоресурсів, збільшення рентабельності сільськогосподарського виробництва та окупності інвестиційних проектів. Перший день - інформаційний. Тут ви дізнаєтеся про те, які перспективні галузі сільського господарства для біогазу, ознайомитеся з деталями "зеленого" тарифу, можливостями й перевагами застосування біогазового комплексу. Всі теми вказані тут

В ході другого дня передбачено відвідування біогазового комплексу. 

Ціна участі: від 3 до 4 тис. грн. Реєстрація тут


21-22 червня: Органічне рослинництво 2018 (Полтава) 


У перший день запланована конференція. Будуть залучені провідні агрономи та консультанти. Обговорення торкнеться теми агротехніки й контролю бур'янів, харчування та сівозміни, насіння і захисту посівів. Також керівники і власники провідних господарств, які вже понад 5 років успішно впроваджують органічне виробництво, поділяться своїм досвідом. 

В другий день буде проходити День поля. Учасники зможуть відвідати та порівняти посіви 12 сортів озимої пшениці й побачити, як компанія працює з сидеральними культурами, заготовлює компост і живить ґрунт. 

Вартість: 1800 - 3600 грн. Зареєструватися можна тут
 

27 червня: Smart Agro Sales Forum (Київ) 


Ви дізнаєтеся про всі тонкощі в управлінні продажами, впровадженні передових світових технологій, автоматизації клієнтського сервісу. На подію зберуться компанії з ключових галузей агроекономіки, фермери, підприємці, включаючи представників ТОП-100 провідних компаній України, малого та середнього бізнесу, а також яскравих стартапів. 

Вартість квитка - 999 грн з ПДВ. Детальніше тут


27 червня: Семінар "Нішові культури.Проблеми й перспективи" (Київ) 


Програми поки що немає. Скоро з'явиться тут


Бонус для стартапів 


6 червня: Мітап Hardware Bootcamp (Київ) 

Для молодих підприємців є можливість позмагатися за $ 300 тис. І квиток на 8-му конференцію Wolves Summit, яка пройде у Варшаві восени. Тут детально розписані три причини, чому вам варто відвідати цей захід. 
Безкоштовно.

Джерело: http://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.06.2018
Голландці прибули в Україну для створення спільних проектів у сфері зеленої енергетики
Передбачається співпраця на різних рівнях: між компаніями, університетами, дослідницькими центрами, а також співробітництво між урядами
22.06.2018
На Київщині варитимуть сир із віслючого молока
Під Києвом створять віслючу ферму, на якій виготовлятимуть сир
22.06.2018
Хто переміг на MHP Accelerator та Коли чекати другої хвилі боротьби агростартапів
Розробники "смарт-килимка" отримали головний приз 300 000 грн, а керівництво МХП оголосило про запуск MHP Accelerator2

Статті

всі статті >>
20.06.2018
Крута професія: оператор агродронів
"Пілот" агродрона не лише повинен вміти керувати БПЛА, а й грамотно обробляти отримані дані. Як і де навчитися популярного ремесла, щоб потім отримати високооплачувану роботу
18.06.2018
Юлія Порошенко: Руйнувати стереотипи про технологічну відсталість агрогалузі та залучати таланти в сектор!
Дізнайтесь з перших вуст як сьогодні працює Agrohub і чому так важливо пришвидшити процес залучення IT-технологій в агросектор
12.06.2018
У Франції високоточні роботи самі обробляють 30 га кукурудзи
Роботи Centeol були створені командою AgreenCulture, а також партнерами з Kuhn, Dupont Pioneer і технологічної фірми Ausy. Техніка працює від дизельних двигунів і оснащена RTK-системою, яка працює з точністю до 10 мм