МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

MAÏSADOUR Semences змінила назву та відкрила науково-дослідну станцію під Києвом
2018-06-05

Міжнародна насіннєва компанія MAÏSADOUR Semences здійснила ребрендинг і тепер працює під новим брендом MAS Seeds.

У назві нового бренду компанія відмовилась від слова «maïs» (кукурудза) та додала загальне слово seeds (насіння) для того, щоб підкреслити розмаїття сільськогосподарських культур, з якими вона працює: кукурудза, соняшник, ріпак, сорго, люцерна.
Керівництво компанії переконане, що з новим брендом їм вдасться потроїти торговельний оборот до 2026 року і стати головним гравцем у міжнародному насіннєвому бізнесі.

Насіннєва компанія MAS Seeds входить до складу кооперативної групи MAÏSADOUR, яка є головною сільськогосподарською групою Півдня Франції, власниками якої є кілька тисяч фермерів.

Сьогодні компанія має торговельний оборот 140 млн євро на рік, вона виробляє насіння 350 гібридів та сортів кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку, люцерни, сорго, зернових та кормових культур.Комерційну діяльність компанія здійснює в 40 країнах світу, має 12 закордонних філій. На український ринок MAS Seeds вийшла 10 років тому і за цей час відкрила в Україні закордонну філію, збудувала насіннєвий завод, науково-дослідну станцію, створила виробничий кластер з вирощування насіння. А 1 червня 2018 року компанія відкрила науково-дослідну станцію та новий офіс в селі Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області. Сума інвестицій в науково-дослідну станцію становила приблизно $1 млн. 

Комплекс, який відтепер об’єднує головний офіс компанії та науково-дослідну станцію разом з дослідними ділянками та демонстраційним полем, утворює єдиний об’єкт з новітніх розробок, інновацій і досліджень компанії MAS SEEDS. Головний офіс компанії MAS SEEDS перенесено з міста Дніпро у Бориспільський район Київської області.За словами Ромена Демтйо, генерального директора компанії MAS Seeds Україна, завдяки відкриттю науково-дослідної станції через 5 років в Україні будуть зареєстровані гібриди 100% української селекції. 

“Зараз ми використовуємо французьку генетику — батьківські компоненти, привезені із Франції, а насіння вирощуємо в Україні. Через 5 років наші селекціонери створять повністю українські гібриди, адаптовані під місцеві кліматичні умови та ґрунти”, — зазначив він.

Для сучасної лабораторії, яка буде діяти на станції, компанія придбала обладнання для протруювання, калібрування і точного підрахунку насіння. На станції також є селекційні трактор і комбайн.

Нова науково-дослідна станція знаходиться на межі двох зон — Полісся і Лісостепу, що дає змогу компанії отримати максимально велику зону досліджень. У компанії є можливість створити нові гібриди та агротехнологічні рішення практично для всіх ґрунтово-кліматичних зон України.

Комплекс MAS Seeds розташований на території партнера компанії — агрохолдингу ТОВ «Агро-Регіон».

Площа закладених дослідів компанії зараз становить 90 га, це майже 40 тис. ділянок гібридизації по всій території України. З 2500 нових незареєстрованих гібридів лише 10 пройдуть реєстрацію і 2-3 поповнять портфоліо гібридів кукурудзи та соняшнику в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародна насінницька компанія Strube будує в Україні насіннєвий завод

Німці побудують на Житомирщині насіннєвий завод

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>